Версія для друку 

Компанія

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. Бренд Carlsberg є одним із найвідоміших пивних брендів у світі, а бренди Балтика, Carlsberg і Tuborg входять до числа найбільших брендів у Європі. У Carlsberg Group працюють понад 42 000 осіб, а продукція Групи продається на більш ніж 150 ринках світу. За підсумками 2016 року Carlsberg Group продала близько 35 мільярдів пляшок пива*.

Додаткова інформація на сайті www.carlsberggroup.com.

До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в м. Запоріжжя, м. Київ та м. Львів. У компанії працює понад 1500 чоловік. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок: «Львівське», Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Жигулівське Запорізького Розливу», «Хмільне», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth&Riley's Garage, Harp, Warsteiner, Grimbergen та інші.

Компанія Carlsberg Ukraine входить до списку найбільших платників податків України (за даними рейтингу «ТОП-100 платників податків України» видання «Бізнес», 2016 р.), а також посідає перше місце у номінації «Репутаційна стабільність» (за даними  рейтингу «Репутаційні АКТИВісти» видання «Бізнес», 2016 р.). Carlsberg Group - один із найбільших датських інвесторів на території України. 

За даними Nielsen**, за підсумками 2016 року частка компанії Carlsberg Ukraine на ринку пива України  пcnfyjdbnm 29,9% у натуральному виразі***, на ринку квасу частка компанії становить 43,9% у натуральному виразі***

Детальна інформація: www.carlsbergukraine.com.

Читайте новини компанії на офіційній сторінці у facebookwww.facebook.com/CarlsbergUkraine.

*Літраж пляшок ствновить 0,5 л

**Nielsen Holdings N.V. (NYSE: NLSN) - провідний світовий постачальник аналітичних даних про споживчу поведінку і купівельні звички. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті www.nielsen.com.

*** без урахування території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь за період січень-грудень 2016 року. 

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я