Версія для друку 

Історія

Історія Carlsberg Ukraine 

1996

Історія компанії в Україні почалася в 1996 році, коли Група BBH, власниками якої були фінська компанія Hartwall та промислова група Orkla, об'єднала свої зусилля з Відкритим акціонерним товариством «Пиво-безалкогольний комбінат «Славутич» в м. Запоріжжя, який у свою чергу було створено на основі побудованого в 1974 році Запорізького пивзаводу №2. У 1996 році на комбінаті «Славутич» було встановлено нове обладнання виробництва передових компаній пивоварної промисловості світу. Компанія в Україні носила назву BBH Україна

1998

Масштабні інвестиції дозволили BBH Україна збільшити проектну потужність Запорізького заводу більш ніж у два рази і, найголовніше, - вже в травні 1998 року запропонувати любителям бурштинового напою пиво, що за своїми якісними характеристиками не поступалося продукції лідерів світового пивоваріння. У 1998 році починається історія пива ТМ «Славутич»

1999

У серпні 1999 року було підписано договір між BBH Україна і ТОВ «Львівська пивоварня», таким чином Львівська пивоварня увійшла до складу Групи. З початку співпраці у Львівську пивоварню було інвестовано більше 35 млн. доларів США. Завдяки значним внескам підприємство було модернізовано, на ньому було встановлено новітнє обладнання. Провідні фахівці пройшли навчання у Скандинавській школі пивоваріння в Данії, Школі брендингу в Орклі (Норвегія) і в престижних навчальних закладах України. 

2000

У квітні 2000 року в житті компанії відбулася знаменна подія - був підписаний договір з компанією PepsiCo Inc, яка надала BBH Україна ексклюзивне право на виробництво і реалізацію в Україні безалкогольних напоїв «Pepsi», «Mirinda» і «7UP».

Цього року данська пивоварна компанія Carlsberg купила частину акцій пивоварних компаній групи Orkla. 

2001

У грудні 2001 року за рішенням ради директорів Carlsberg Breweries BBH Україна отримала ліцензію на виробництво однієї з найвідоміших у світі торгових марок пива - Tuborg. У цьому ж році пиво ТМ «Славутич» стало переможцем щорічної загальнонаціональної програми «Людина року» в номінації «Краща торгова марка року»

2002

У 2002 році компанія Hartwall продала свою частину акцій Групи BBH відомій британській компанії Scottish & Newcastle (S&N).

У тому ж році було прийнято рішення про будівництво нового пивоварного заводу в м. Києві. У вересні, на конкурсі пива і безалкогольних напоїв, який відбувся в рамках «Свята пива - 2002», експерти міжнародного журі відзначили продукцію підприємства Carlsberg Ukraine двома Гран -прі: «За високу якість ліцензійного пива 2002 Tuborg Gold» і «За випуск стабільно якісного світлого пива «Славутич Екстра», а також двома золотими медалями було відзначено «Славутич Льодове» і «Славутич Пиво» за високу якість пива. У листопаді цього року міжнародний фестиваль-конкурс «Вибір року» другий раз поспіль визнав «Славутич» «Пивом №1 в Україні»

2003

Знаменною подією в діяльності компанії стало отримання 9 вересня 2003 сертифікатів міжнародних стандартів ISO 9001-2000 (управління якістю продукції) та ISO 14001-1996 (екологічна безпека підприємства та охорона навколишнього середовища). 

2004

У березні 2004 року компанія Carlsberg викупила 40% акцій у Orkla.

У червні відбулося урочисте відкриття київського пивзаводу Carlsberg Ukraine. Київський пивзавод Carlsberg Ukraine - це справжній приклад досконалості, втілення найбільш передових світових новацій у пивоварінні та будівництві. Київський завод є найсучаснішою броварнею в Україні. 

2005

У квітні 2005 Carlsberg Ukraine почала виробництво нового ліцензійного сорту пива ТМ Tuborg - Tuborg Green. У жовтні 2005 в Україні відкрився перший музей пивоваріння при Львівській пивоварні. Музей розташувався на площі більше 500 м.кв. у будівлі ХІХ століття. Відвідувачі музею можуть ознайомитися з всесвітньою історією виготовлення пива від давніх часів до наших днів. У музеї представлена ексклюзивна колекція різноманітних експонатів, серед яких - старовинні пивні пляшки з фірмовими марками, антикварні пивні келихи, з різних країн Європи, старовинні бочки для транспортування пива, рекламна продукція, рецептурні книги кінця ХІХ століття та багато іншого. 

2006

У 2006 році на Київському заводі було розпочато виробництво двох ліцензійних брендів: «Балтика №3», «Балтика №9», а також всесвітньо відомої марки Carlsberg. У серпні 2006 року у виробництво була запущена нова ПЕТ-упаковка, яка отримала ім'я «Супер Пак». У нову пляшку розливаються сорти пива «Славутич Світле» (2 літра і 1 л) та «Славутич Міцне» (1 л). Головною особливістю і перевагою нової упаковки є додатковий захист пива від дії зовнішнього середовища. Завдяки тому, що в пластик, з якого виготовляються ПЕТ-пляшки, додано два захисних елементи - амосорб і спеціальну речовину (елемент) - пиво зберігає свій справжній смак. 

2007

Головний проект 2007 року - перезапуск основного бренду BBH Україна - «Славутич». Програма перезапуску була розроблена ще в 2006 році, а навесні 2007 розпочався проект із її впровадження. У рамках перезапуску ТМ «Славутич» було змінено зовнішній вигляд упаковки, вдосконалено смакові якості продукту, а також змінено позиціонування. У результаті успішного перезапуску ріст «Славутича» становить 125% і дана торгова марка посіла позицію №4 за об'ємом на українському ринку.

Навесні 2007 року компанія почала виробництво популярного у всьому світі австралійського пива Foster's. У вересні 2007 року BBH Україна розпочала виробництво відомого німецького пива Holsten. За результатами 2007 року частка ринку BBH Україна становить 20,4%. Tuborg посідає позицію №1, «Балтика» - позицію №2 в преміум сегменті. 

2008

28 квітня 2008 компанія Carlsberg Breweries оголосила про набуття чинності схеми придбання бізнесу компанії Scottish & Newcastle. Carlsberg стає єдиним власником BBH. Компанії, які входили в Холдинг BBH, переходять до Carlsberg Group, у тому числі BBH Україна. Компанія була перейменована в «Славутич», Carlsberg Group.

 


Наприкінці травня на заводі «Славутич», Carlsberg Group в Києві відбувся перший налив «Квасу Тарас». «Квас Тарас» - це продукт, отриманий в процесі живого бродіння, який виготовляється тільки з натуральних компонентів: житнього і ячмінного солоду, ячменю, кришталево чистої води і дріжджів. Новий продукт фасується в упаковки - ПЕТ 2 л, ПЕТ 1л та ПЕТ 0,5 л.

 

 

У цьому ж році компанія почала випуск двох нових саббрендів ТМ «Славутич ICE» - «ICE Mix» із зеленим лаймом і «ICE Mix» зі стиглою вишнею. Обидва напої представлені в алюмінієвих банках по 0,5 л, а «ICE Mix» зі смаком лайма також представлений в стильній пляшці. 

2009

Компанія починає дистрибуцію мексиканського пива Corona в Україні та Молдові. В рамках угоди, підписаної між Grupo Modelo і Carlsberg Group, «Славутич», Carlsberg Group отримує ексклюзивне право імпорту, дистрибуції та просування бренду Corona в Україні та Молдові. 

2010

У березні 2010 року на київському заводі компанії було здійснено перший розлив преміального пива «Балтика №7 Експортне». Даний сорт пива став четвертим в лінійці бренду «Балтика», виробленого за ліцензією в Україні. Нова торгова марка на ринку України представлена в пляшці 0,5 л. Розлив «Балтика №7» здійснюється на київському та запорізькому заводах. 

У травні 2010 року лінійка «Квасу Тарас» поповнилася новим смаком - яблучним. До складу квасу живого бродіння входить натуральний яблучний сік, що робить цей напій ще більш корисним, має більш м'який смак і чудово освіжає в літній день, а також поповнює організм необхідними мікроелементами.

Також у травні 2010 року компанія розширила лінійку ТМ «Славутич ICE» новим освіжаючим смаком «Славутич ICE Mix Мохіто». Поєднання лайма, м'яти та льодяного пива стало молодіжною інтерпретацією відомого кубинського коктейлю. Новий напій став третім саббренд ТМ «Славутич ICE».

У квітні 2010 року компанія здійснила перший розлив нового сорту німецького пива Holsten Pilsener. Нова ТМ виробляється за ліцензією Holsten Brauerei AG на Київському заводі.

На початку липня 2010 року в роздрібній торгівлі України з'явився оновлений освіжаючий чай ТМ TopTea (ТопТі). Оновлення продукту - зовнішньої упаковки та рецептури - було проведено фахівцями компанії у тісній співпраці з виробничою компанією «Екопродукт», на потужностях якої здійснюється виробництво напою. Компанія «Славутич», Carlsberg Group, виступила ексклюзивним дистрибутором даної продукції. TopTea представлений двома смаками - чорного чаю з лимоном і чорного чаю з персиком. Новий холодний чай доступний в упаковці ємністю 0,5 л. 

У липні 2010 р. лінійка першого українського пива «Львівське» поповнилась новим сортом - «Львівське Живе», створеним за найкращими традиціями львівських пивоварів. «Львівське Живе» зберігає первинний смак і аромат хмільного напою. Це світле непастеризоване пиво міцністю 4,8%. Особливістю сорту є відсутність процесу пастеризації (термічної обробки) і відповідно короткий термін зберігання продукту - 30 днів за стандартної температури. Новий сорт став результатом довготривалої роботи технологів і пивоварів компанії - «живе» пиво має порівняно довгий термін зберігання, який вдалося досягти завдяки поєднанню вікових традицій львівських пивоварів та використанню сучасних технологій виробництва. 

У вересні 2010 року було отримано сертифікати на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO 22000:2005. Міжнародний стандарт ISO 22000:2005 визначає вимоги для системи управління безпечністю харчових продуктів.

«Славутич», Сarlsberg Group, приєдналася до Глобального договору ООН, тим самим заявивши про свою прихильність 10 принципам у сфері прав людини, трудових відносин, охорони навколишнього середовища і боротьби з корупцією.

У грудні 2010 року компанія починає дистрибуцію пива преміум-класу Negra Modelo мексиканської компанії Grupo Modelo, володіючи ексклюзивним правом дистрибуції пива в Україні та Молдові.

2011

У червні 2011 року компанія почала випуск нового преміального напою - натурального яблучного сидру Somersby. Somersby є одним із перших напоїв в новій для України категорії натуральних сидрів.

У середині 2011 року компанія почала дистрибуцію відомих ірландських брендів пива: Guinness, Kilkenny і Harp. 

У листопаді 2011 року «Славутич», Carlsberg Group, і компанія Warsteiner Group, німецький виробник пива, підписали договір про дистрибуцію в Україні всесвітньо відомих брендів пива Warsteiner Premium Verum та Warsteiner Premium Fresh.

Carlsberg став Офіційним пивом Чемпіонату Європи УЄФА ЄВРО 2012TM. Спеціально для продажу на стадіонах під час проведення ЄВРО 2012 компанія почала випуск пива Carlsberg безалкогольне.

2012

Компанія завершила процес юридичного перейменування в Публічне акціонерне товариство «Карлсберг Україна».

У квітні в торгових точках України з'явився новий пивний коктейль - «Славутич ICE Mix Текіла», - освіжаючий мікс на основі легкого пива зі смаком текіли, лайма і лимона.


 

Із серпня 2012 року компанія почала імпорт бельгійського пива Grimbergen.

2013

Із середини січня 2013 року в українських магазинах з'являється нове пиво - «Балтика Розливне». Це смак барного пива, представлений в оригінальній скляній пляшці обсягом 0,44 л у торгових точках по всій країні. 

 

 

 


У лютому 2013 року Carlsberg Ukraine відновила виробництво пива, яке славилося на весь СРСР - «Жигулівське Запорізького Розливу». Як і багато років тому, пиво вариться з кращої вітчизняної сировини за ДЕСТ СРСР 1978 року. 

 

 

 

У квітні 2013 улюблене багатьма пиво Tuborg з'явилося на ринку з удосконаленим смаком і в абсолютно новому дизайні упаковки. 


У квітні 2013 ТМ «Славутич ICE Mix» подарував своїм шанувальникам новий «ICE Mix Cuba Libre». Це оригінальний мікс, створений на основі пива і смаку всесвітньо відомого кубинського коктейлю Cuba Libre.

 

У травні 2013 року почалися продажі нового квасу «Квас Тарас Домашній», який готується за традиційною слов'янською рецептурою з натуральної зернової сировини - ячмінного та пшеничного солоду. Це нефільтрований квас, який пройшов мінімальну обробку теплом, що дозволяє зберегти у квасі всі корисні властивості солоду.

 

 

 

У серпні 2013 року Київський завод отримав сертифікат, що підтверджує відповідність системи безпеки продукції вимогам міжнародного стандарту з харчової безпеки FSSC 22000:2011. FSSC 22000 - це схема сертифікації для виробників харчової продукції, яка включає вимоги стандартів ISO 22000:2005 (включаючи НАССР) і ISO/TS 22002-1:2009, узгоджена і затверджена GFSI (Global Food Safety Initiative). 

2014

У першому кварталі 2014 року Запорізький пивоварний завод компанії Carlsberg Ukraine з нагоди свого 40-річного ювілею відновлює випуск того самого «синього» «Славутича», який був свого часу найуспішнішим пивом в історії підприємства. Його смак нагадає про часи молодості і спонукатиме до зустрічі зі старими друзями.

 

 

У березні цього року ТМ «Балтика» представила новий сорт - «Розливне Нефільтроване».

 

 

 

 

Популярний сидр ТМ Somersby розширює асортимент упаковок, тепер продукт випускається також у новому форматі - оригінальній і витонченій ПЕТ-пляшці об'ємом 1 літр.

 

 

 

З квітня 2014 року Warsteiner Premium Verum тепер представлений також і в новій скляній пляшці об'ємом 0,5 літра.

 

 

 

 

ТМ «Славутич ICE Mix» підготувала для своїх прихильниць освіжаючий сюрприз - новинку «ICE Mix Margarita» - оригінальний мікс, створений на основі популярного в усьому світі полуничного коктейлю «Маргарита» і освіжаючою основи айс міксів.

 

 

 

На початку літа ТМ «Львівське» розширила асортимент і дала можливість своїм шанувальникам спробувати нові особливі смаки пива - «Robert Doms Віденський» і «Robert Doms Богемського».

 

У липні 2014 року пивоварна компанія Carlsberg Ukraine розпочала виробництво солодких газованих безалкогольних напоїв із різними смаками.

Напередодні зимових свят Tuborg підготував справжній сюрприз: тепер шанувальники бренду можуть насолодитися новинкою - спеціальним сортом пиваTuborg Christmas Brew. Оригінальне темне пиво з насиченим смаком та карамельними нотками вже доступне в торгових мережах по всій території країни.

 

Компанія Carlsberg Ukraine розпочала дистрибуцію німецького преміального пива König Ludwig. З жовтня 2014 року в найбільших супермаркетах країни з’явилося відразу дві новинки від легендарної баварської броварні - König Ludwig Dunkel та König Ludwig Weissbier Hell.

Компанія Carlsberg Ukraine розпочала поставки в Україну легендарного темного німецького лагера Warsteiner Dunkel.

2015

В феврале 2015 года в преддверии празднования 300-летия Львовской пивоварни ТМ «Львівське» представила ценителям крафтового пива новинку – темный сорт «Robert Doms Мюнхенський».

З квітня на полицях українських магазинів з’явився новий сорт пива – «Балтика Розливне М’яке». Завдяки спеціальній технології виготовлення та упаковці новинка дозволить насолодитися особливою атмосферою улюбленого бару будь-де і коли-завгодно.

У квітні компанія представила ринку новинку «Славутич ICE Mix Scotch Type Cola». Це оригінальний мікс, в основі якого один з найпопулярніших коктейлів у світі - «віскі-кола».

У травні Сarlsberg Ukraine розпочала випуск вишуканого французького пива №1 у світі марки Kronenbourg 1664. Бренд представлений 2 сортами: Kronenbourg 1664 і Kronenbourg 1664 Blanc.

ТМ «Квас Тарас» представляє любителям натуральних і корисних напоїв новий сорт – «Квас Тарас Білий». Новинка створена шляхом живого бродіння з натуральних інгредієнтів.

Компанію Carlsberg Ukraine удостоєно 16 нагородами на Міжнародному конкурсі пива.

За підсумками 2014 року пивоварна компанія Carlsberg Ukraine посіла 14-у позицію в ТОП-100 рейтингу платників податків України і стала лідером серед представників пивоварної галузі.

14 жовтня Carlsberg Ukraine відзначила 300-річчя Львівської пивоварні.

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я