Версія для друку 

Акціонерам

1 грудня 2008
«Пиво-безалкогольний комбінат «Славутич» прийняв рішення про додаткову емісію акцій

25 листопада 2008 року відбулися загальні збори акціонерів ВАТ «Пиво-безалкогольний комбінат «Славутич» в м. Запоріжжя, на яких було прийнято рішення про збільшення статутного капіталу підприємства на 96 млн. грн. шляхом здійснення відкритого (публічного) розміщення акцій. 

Проспектом емісії передбачено випуск 96 млн. простих іменних акцій номінальною вартістю 1 грн. Форма існування акцій документарна. Переважним правом купівлі акцій будуть володіти існуючі акціонери пропорційно до своєї участі в статутному капіталі компанії. Залучені кошти будуть направлені на модернізацію виробництва ПБК «Славутич» та Київського пивоварного заводу «Славутич». Строк проведення емісії з 05.01.2009 до 30.08.2009. Збитків від збільшення статутного капіталу товариства не передбачено.  

Таким чином, у результаті емісії статутний капітал ВАТ «ПБК «Славутич» зросте на 11,25% та складе 949,69 млн. грн.

Петро Чернишов, Генеральний директор «Славутич», Carlsberg Group: «Ми запланували ще одне збільшення статутного капіталу компанії, чим підтвердили стратегічний інтерес нашого основного акціонера  Carlsberg Group до ринку України та ще раз продемонстрували, що реальні успішні дії компанії здатні залучати капітал в нашу країну, незважаючи на нестабільність ситуації в державі. Кошти, залучені у результаті запланованої допемісії, будуть направлені на подальший розвиток компанії».

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я