Версія для друку 

Акціонерам

18 червня 2007
Пивоварна компанія "Славутич" залучає фінансування ЄБРР

Кредит на суму 97.2 млн. доларів для розширення виробничих потужностей, впровадження нових продуктів і упаковки 

ЄБРР надає кредит на суму 97.2 млн. доларів ОАО "Пивобезалкогольний комбінат "Славутич", одному з найбільших виробників пива в Україні, власником якого є компанія "Baltic Beverages Holding" (BBH) - спільне підприємство компаній "Carlsberg" і "Scottish & Newcastle". Цей другий кредит "Славутичу" є результатом довгострокової регіональної співпраці між BBH і ЄБРР. Кошти кредиту будуть використані для подальшої модернізації і розширення заводів "Славутича", а також для реструктуризації його балансу. 48.6 млн. доларів з суми кредиту було синдиковано "Danske Bank".

Заплановані інвестиції у заводи "Славутича" в Києві та Запоріжжі дадуть можливість збільшити загальний об'єм виробництва до 5,5 млн. гектолітрів пива на рік. Частина коштів кредиту буде використана для впровадження інноваційної PET-упаковки, що значно збільшить термін зберігання пива, упакованого в PET-пляшки.  "Славутич" також планує розширити асортимент упаковки окремих торгових марок. 

Жиль Меттеталь, Директор Відділу агробізнесу ЄБРР, зазначив, що Банк традиційно підтримує іноземні інвестиції в український агропромисловий сектор. BBH є однією з провідних міжнародних компаній, що здійснює інвестиції в регіоні, і ЄБРР радий продовжити свою успішну співпрацю з BBH, що почалася в 1999 р., додав він.

"Ми пишаємось тим, що така поважана установа як ЄБРР довіряє нам і продовжує розвиток економіки України, незважаючи на складний підприємницький клімат і політичну нестабільність у країні", - сказав Генеральний директор "BBH Україна" Петро Чернишов. 

Європейський Банк Реконструкції і Розвитку є найбільшим фінансовим інвестором в Україні. За даним на 1 січня 2007 р., він узяв зобов'язання щодо надання інвестицій на суму 2,87 млрд. євро в рамках більше 130 проектів. Тільки у секторі агробізнесу ЄБРР узяв зобов'язання щодо надання інвестицій на суму 4,4 млрд. євро в рамках 315 проектів у Центральній і Східній Європі та Співдружності незалежних держав. 

Мета ЄБРР, власниками якого є 61 країна і дві міждержавні установи, полягає у сприянні переходу від центрального планування до ринкової економіки у країнах від Центральної Європи до Середньої Азії.

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я