Версія для друку 

Акціонерам

11 липня 2010
ВАТ «Львівська пивоварня» та ВАТ «ПБК «Славутич» почали процес переходу на єдину акцію

25 червня в Запоріжжі і 29 червня у Львові відбулися збори акціонерів ВАТ «ПБК «Славутич» і ВАТ «Львівська пивоварня» відповідно. Головним питанням на порядку денному обох заходів стало затвердження договору про перехід ВАТ «Львівська пивоварня» та ВАТ «ПБК «Славутич» на єдину акцію. У зборах, яке проходило в Запоріжжі, взяло участь 25 акціонерів, що володіють 93,8% акцій компанії. Стільки ж людей, проте володіють сумарно 99,63%, взяли участь у зборах, яке проходило у Львові.

Під час обох зборів акціонери підтримали рішення про перехід компаній на єдину акцію, а також визначили умови і терміни обміну акцій ВАТ «Львівська пивоварня» на акції ВАТ «ПБК «Славутич». Рішення було прийнято кваліфікованою більшістю акціонерів «Львівської пивоварні» і «Славутич».

Обмін акцій буде проводитися в співвідношенні 1 акція ВАТ «Львівська пивоварня», номінальною вартістю 50 грн., На 50 акцій ВАТ «ПБК «Славутич», номінальною вартістю 1 грн. Для акціонерів, які не голосували або проголосували за зміни і подали заявку про викуп належних їм акцій, встановлена ціна викупу: 150 грн. за одну акцію ВАТ «Львівська пивоварня» і 2,10 грн. за одну акцію ВАТ «ПБК «Славутич».

Також на зборах акціонерів було визначено склад комісії з питань переходу на єдину акцію ВАТ «Львівська пивоварня». Головою комісії був призначений Генеральний директор компанії Петро Чернишов.

Варто відзначити, що ухвалене рішення є логічним завершенням процесу консолідації активів Carlsberg Group в Україні і повністю відповідає загальноприйнятим європейським практикам ведення бізнесу. Адже фактично обидві компанії вже давно управлялися як єдине ціле. Таким чином, в результаті операції буде юридично закріплена що склалася за роки роботи структура управління, а бізнес-процеси і топ-менеджмент к омпанії не зміняться.

Петро Чернишов, генеральний директор ВАТ «ПБК «Славутич» і ВАТ «Львівська пивоварня» : «Перехід на єдину акцію — це важливий крок, що сприяє збільшенню прозорості та зрозумілості нашого бізнесу для інвесторів та фінансових аналітиків, що в свою чергу, призведе до збільшення капіталізації компанії. Упевнений, що процес пройде гладко і з дотриманням інтересів всіх акціонерів ».

 

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я