Версія для друку 

Акціонерам

27 вересня 2010
Наталія Бондаренко призначена на посаду Директора з юридичних питань «Славутич», Carlsberg Group

30 вересня 2010 Наталія Бондаренко приступить до роботи в компанії «Славутич», Carlsberg Group на позиції Директора з юридичних питань. Новий ТОП-менеджер увійде до складу Правління компанії і буде перебувати в безпосередньому підпорядкуванні у генерального директора Петра Чернишова.

Серед основних обов'язків Наталії на новій посаді — юридична підтримка всіх функцій компанії, в особливості проектів департаменту продажів і маркетингу, а також стратегічне правове забезпечення «Славутич», Carlsberg Group. Крім того, у разі виникнення прецеденту, Наталія буде захищати права компанії в судах України.

Наталія Бондаренко — шанований фахівець з 13-річним досвідом роботи в юридичній сфері. До приходу в «Славутич», Carlsberg Group вона більше 8 років працювала юристом в компанії «Філіп Морріс Україна», де надавала юридичну підтримку з усіх ключових напрямах діяльності компанії в Україні, Азербайджані, Вірменії, Грузії і Молдові. Також Наталія була відповідальна за юридичний супровід будівництва і запуску в експлуатацію нової фабрики з виробництва цигарок і юридичний супровід проектів усіх департаментів компанії, включаючи відділ зі зв'язків з органами державного управління. Серед її численних заслуг —позитивне рішення на користь компанії судових спорів з митницею та податковою інспекцією.

До приходу в «Філіп Морріс Україна» Наталія працювала юристом в компанії «Unilever Ukraine LLC», а раніше — в «Gedeon Richter Joint Venture».

Наталія Бондаренко здобула вищу освіту на юридичному факультеті Київського Державного Університету ім.Т.Шевченка.

Петро Чернишов, генеральний директор «Славутич», Carlsberg Group: «Наталія володіє хорошою освітою, прекрасним досвідом роботи у великих міжнародних компаніях і репутацією фахівця високого рівня. Саме завдяки цьому їй вдалося перемогти в конкурсі на дану посаду та увійти до складу Правління «Славутич», Carlsberg Group. Я впевнений, що під керівництвом Наталії юридичний департамент компанії буде ще більш надійним захисником прав нашого бізнесу».

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я