Версія для друку 

Акціонерам

19 жовтня 2010
Процес переходу на єдину акцію ВАТ «ПБК «Славутич» і ВАТ «Львівська пивоварня» виходить на завершальну стадію

15 жовтня 2010 відбулося останні збори акціонерів ВАТ «Львівська пивоварня». Відтепер вся операційна діяльність компаній буде об'єднана і здійснюється єдиною командою менеджерів.

На порядку денном позачергових зборів акціонерів був затверджений передавальний баланс (акт) ВАТ «Львівська пивоварня», згідно з яким усі майнові права та обов'язки підприємства передаються ВАТ ПБК «Славутич».На зборах були присутні 15 акціонерів, які одноголосно проголосували за затвердження передавального балансу (акта). Затвердження такого балансу є одним з важливих етапів переходу ВАТ «ПБК« Славутич» і ВАТ «Львівська пивоварня» на єдину акцію.

Нагадаємо, що 25 червня в Запоріжжі і 29 червня у Львові відбулися збори акціонерів ВАТ «ПБК «Славутич» і ВАТ «Львівська пивоварня» відповідно.Головним питанням порядку денного обох заходів стало затвердження договору про перехід ВАТ «Львівська пивоварня» та ВАТ «ПБК« Славутич» на єдину акцію.

Петро Чернишов, генеральний директор «Славутич», Carlsberg Group: «Передача прав та обов'язків ВАТ «Львівська пивоварня» ВАТ«ПБК «Славутич» реалізує прийняте влітку рішення по юридичному об'єднанню компаній. Вже зараз можна констатувати, що не тільки фактично, а й з юридичної точки зору процес консолідації активів групи Carlsberg в Україні підходить до завершення. Остаточний перехід компаній на єдину акцію відбудеться в найближчому майбутньому ».

 

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я