Версія для друку 

Акціонерам

22 жовтня 2010
ПБК «Славутич» провів збори акціонерів

19 жовтня 2010 відбулися збори акціонерів ВАТ «ПБК «Славутич». Учасники затвердили передавальний акт (баланс) ВАТ «Львівська пивоварня» і зміну організаційно-правової форми на Публічне акціонерне товариство.

У зборах акціонерів ВАТ «ПБК «Славутич», взяли участь 12 акціонерів та їх представників, які володіють 94% акцій компанії. Присутні розглянули ряд питань, що стосуються передачі майнових прав та обов'язків ВАТ «Львівська пивоварня» компанії ВАТ «ПБК« Славутич », після чого 99% голосів затвердили передавальний акт (баланс) ВАТ «Львівська пивоварня».

Нагадаємо, що процес переходу підприємств на єдину акцію почався влітку 2010 року, а напередодні, 15 жовтня 2010 року, передавальний акт (баланс) був одноголосно затверджений на зборах акціонерів ВАТ «Львівська пивоварня».

Наступним питанням порядку денного стало приведення організаційно-правової форми ПБК «Славутич» у відповідність до вимог Закону України «Про акціонерні товариства». У результаті 99% голосів було прийнято рішення про перейменування компанії в Публічне акціонерне товариство «ПБК «Славутич». Відповідно було внесено зміни до Статуту підприємства, внутрішні документи і положення про філії та представництва компанії.

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я