Версія для друку 

Акціонерам

10 грудня 2010
Фінансова стійкість ВАТ «ПБК «Славутич» підтверджена рейтинговим агентством «Credo Line»

Пивоварній компанії ВАТ «ПБК «Славутич» було присвоєно короткостроковий кредитний рейтинг. Незалежна оцінка надійності компанії була проведена інформаційно-рейтинговим агентством «Credo Line». За результатами дослідження компанії було присвоєно короткостроковий кредитний рейтинг на рівні «crBB» — високий рівень кредитоспроможності і фінансової стійкості.

В основі методики присвоєння короткострокового кредитного рейтингу «Credo Line» лежить комплексний аналіз фінансових показників клієнтів, внутрішніх бізнес-процесів, а також зовнішніх факторів у рамках оцінки країнових ризиків. Рейтингова оцінка агентства традиційно складається з літерного скорочення cr (credit rating - кредитний рейтинг), яке позначає тип присвоюється рейтингу, і буквеної оцінки від D до AAA, де D — найнижчий, а AAA — найвищий рейтинг. Короткостроковий кредитний рейтинг актуальний протягом 3 місяців з моменту його визначення.

За результатами аналізу «ПБК «Славутич» було присвоєно рейтинг crBB, що свідчить про те, що у компанії високий рівень кредитоспроможності та фінансової стійкості навіть з урахуванням того, що вона схильна до впливу країнового ризику.

Незважаючи на кризові явища в економіці в останні роки, компанія продовжувала і продовжує сумлінно виконувати свої зобов'язання перед контрагентами, в тому числі фінансовими інститутами. При цьому, «Славутич» жодного разу не порушив термінів погашення кредитів і відсотків.

Значний вплив на кредитний рейтинг компанії надали країновий та галузевий ризики. Так, виходячи з методики оцінки, яка використовується «Credo Line», на даному етапі українські компанії не можуть отримувати рейтинги категорії «A» через високі країнових ризиків.

Інформаційно-рейтингове агентство «Credo Line» працює на ринку України з 2008 року і є єдиним рейтинговим агентством на території нашої країни, яке присвоює кредитні рейтинги українським компаніям — імпортерам при здійсненні ними зовнішньоекономічної діяльності.

Олександр Говядін, фінансовий директор компанії «Славутич», Carlsberg Group: «Нам вдалося отримати високий для України кредитний рейтинг завдяки кропіткій щоденній роботі і відповідального підходу до нашого кредитного портфелю. І ми на практиці довели, що, незважаючи на нестабільну економічну ситуацію, зниження купівельної спроможності, значну девальвацію гривні, ми гарантовано виконуємо всі наші фінансові зобов'язання ».

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я