Версія для друку 

Акціонерам

21 квітня 2011
Триває процес інтеграції компаній групи Carlsberg у Східній Європі

Російська пивоварна компанія «Балтика» та українське публічне акціонерне товариство «Пиво-безалкогольний комбінат «Славутич» підписали угоду, відповідно до якої «Славутич» придбав 100% статутного капіталу дочірнього товариства «Балтики» в Молдові. Відтепер компанія «Славутич» здійснює повне операційне управління діяльністю Carlsberg Group в Молдові.

Компанія «Славутич» згідно Договору купівлі-продажу частки у статутному капіталі від 14.01.2011р. придбала дочірнє товариство «Балтики» в Молдові (підприємство з іноземним капіталом ТОВ «Baltika») і стала власником 100% статутного фонду ÎCS «Carlsberg» SRL. Тепер ліцензійні бренди російської компанії «Балтика» будуть продаватися в Молдові ÎCS «Carlsberg» SRL.

Дане рішення є логічним продовженням реалізації стратегії щодо підвищення ефективності бізнесу Групи Carlsberg в регіоні Східна Європа. У рамках даної стратегії ВАТ «Пивоварна компанія «Балтика» і ПАТ ПБК «Славутич» у жовтні 2010 року уклали перехресні ліцензійні договори строком на 20 років, в рамках яких і було передбачено придбання «Славутич» 100% статутного капіталу дочірнього товариства «Балтики» в Молдові.

На сьогоднішній день Carlsberg Group в Молдові представлена такими брендами як «Славутич», «Балтика», «Tuborg», «Carlsberg», «Kronenbourg 1664», «Corona Extra», «Львівське», «Жигулівське», «Велика Кружка», «Квас Тарас», «Holsten». Загальний штат підприємства — 116 осіб. Компанія співпрацює з 3 дистрибуторами: «Глорінал Груп» SRL, «Люкс Проба» SRL та ТОВ «Шериф». За даними аналітиків «Славутич» частка ринку Carlsberg Group в Молдові в 2010 році склала 11%.

У рамках даної угоди виробництво, продаж і просування продукції ПАТ ПБК «Славутич» на території Білорусії, Вірменії, Азербайджану, Грузії (включаючи Абхазію і Південну Осетію), Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Туркменістану та Узбекистану здійснює ВАТ «Пивоварна компанія «Балтика».

Антон Артем'єв, старший віце-президент Carlsberg Group по Східній Європі, президент пивоварної компанії «Балтика»: «Об'єднання зусиль компаній «Балтика» і «Славутич» на зазначених ринках СНД дозволить досягти кращих результатів за рахунок оптимізації витрат на дистрибуцію, просування, продаж і логістику брендів «Балтики» і «Славутича» і зробить їх більш доступними споживачеві. Інтеграція бізнесу компаній створює додаткові можливості для зміцнення лідерських позицій групи Carlsberg в країнах СНД і дозволяє компанії більш динамічно розвиватися в регіоні ».

Петро Чернишов, Генеральний директор ПАТ ПБК «Славутич»: «Компанії «Славутич» і «Балтика» вже мають успішну історію співпраці. У минулому році ми налагодили постачання ТМ «Славутич» в Росію. А з 2006 року по ліцензії нашого російського партнера лінійка пива «Балтика» виробляється в Україні. Підписання нинішнього договору дозволить розширити межі нашого партнерства. Серед першочергових завдань у Молдові ми бачимо формування сильного портфеля брендів та створення ефективної системи продажів ».

Інформація для редакторів:

• Пивоварна компанія «Балтика» розпочала поставки продукції до Молдови в 2000 році.
• Молдова увійшла в п'ятірку найбільших імпортних ринків компанії «Балтика».
• За підрахунками аналітиків компанії «Славутич» загальна місткість ринку пива Молдови становить 12,5 млн дал
• У консолідованому обсязі продажів компанії «Славутич» частка молдавського регіону становить близько 3%

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я