Версія для друку 

Акціонерам

27 квітня 2011
У I кварталі 2011 року філія ПАТ ПБК «Славутич» «Львівська пивоварня» перерахувала у бюджет Львова 1,7 млн.грн.

В першому кварталі 2011 року філія ПАТ ПБК «Славутич» «Львівська пивоварня» перерахувала в бюджет 1,7 млн. грн податків та зборів. Таким чином, один із провідних платників податків регіону продовжує сумлінно фінансувати бюджетну сферу рідного міста згідно нормам податкового законодавства.

Таким чином, місцева казна поповнилася коштами від сплати податку на доходи фізичних осіб, який підприємство сплачує за кожного свого співробітника, податку на прибуток (в частині консолідованого податку), збору за використання води та інші встановлені податки та збори. Крім того, в міський бюджет поступила орендна плата за землю, на якій розташоване підприємство. В цілому в I кварталі 2011 року філія ПАТ ПБК «Славутич» «Львівська пивоварня» сплатила місцевих податків та зборів у 2 рази більше у порівнянні з аналогічним періодом 2010 року.

Важливо відзначити, що згідно бюджетного кодексу України, ПДВ, акциз, податок на прибуток є загальнодержавними, а не місцевими податками, які залишаються в розпорядженні міста. Різниця полягає лише в тому, через які казначейські рахунки кошти потрапляють у державний бюджет, і саме цей факт залежить від місця основної реєстрації підприємства. Суми ПДВ та акцизу перераховуються у державний бюджет через Державну податкову інспекцію та казначейство в м. Запоріжжя (згідно місця основної реєстрації підприємства).

Таким чином, усі податки та збори, які раніше сплачувалися пивоварнею в державний та місцевий бюджети, продовжують сплачуватися у повному обсязі.

Нагадаємо, що 17 січня 2011 року завершився процес консолідації активів групи Carlsberg в Україні, в результаті якого ВАТ «Львівська пивоварня» увійшла до складу ПАТ ПБК «Славутич».

Роман Головня, в.о. директора філії ПАТ ПБК «Славутич» «Львівська пивоварня»: «Львівська пивоварня завжди була і залишається, перш за все, львівським підприємством. Ми беремо активну участь у культурному та соціальному житті міста. І, звичайно, продовжуємо добросовісно виконувати всі обов`язки перед містом як роботодавець та платник податків. Для нас вкрай важливо, щоб це розуміли всі мешканці регіону, зокрема і представники міської влади. Незалежно від того, де зареєстроване наше підприємство, податки, які пивоварня повинна перераховувати згідно законодавства, продовжують надходити у державний бюджет на благо львів`ян».

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я