Версія для друку 

Акціонерам

10 серпня 2011
«Славутич», Carlsberg Group виграв справу в Антимонопольному комітеті у Лисичанського пивоварного заводу

26 липня 2011 Адміністративна колегія Луганського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України задовольнила вимогу пивоварної компанії «Славутич», Carlsberg Group до Лисичанському пивоварному заводу щодо порушення законодавства у сфері захисту від недобросовісної конкуренції.

Вимога, подана ПАТ ПБК «Славутич» 14 травня 2011 року, стосувалася факту використання Лисичанським пивоварним заводом пляшки «Славутич» 500 мл. Тара даного зразка була запатентована компанією 2001 року і вироблялася на її замовлення АТ «Ветропак Гостомельський Склозавод» та іншими суб'єктами господарської діяльності.

У ході розслідування було встановлено, що Лисичанський пивоварний завод викуповував порожні пляшки «Славутич» 500 мл, після чого неправомірно використовував її для розливу своєї продукції, порушуючи тим самим виключне право ПАТ ПБК «Славутич» на використання пляшок даного зразка.

Обвинувачена сторона визнала порушення і зробила необхідні заходи для їх усунення. Орган Антимонопольного комітету України своїм Рішенням визнав дії Лисичанського пивоварного заводу порушенням законодавства про захист від недобросовісної конкуренції та наклав на підприємство штраф.

Крім того, компанія «Славутич», Сarlsberg Group розглядає можливість звернення до суду з вимогою про компенсацію завданого збитку у випадку, якщо після 26 липня Лисичанський пивоварний завод випустить пиво в пляшці «Славутич» 500 мл. У цьому випадку АМКУ має право негайно накласти штраф на порушника у розмірі до 10% річного доходу.

Наталія Бондаренко, директор з юридичних питань «Славутич», Сarlsberg Group: «Зручна і знайома мільйонам любителів пива в Україні пляшка - це одна з конкурентних переваг нашої продукції. Тому ми задоволені рішенням Антимонопольного комітету України, який визнав наше право на ексклюзивне використання даного виду упаковки».

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я