Версія для друку 

Акціонерам

1 вересня 2011
«Славутич», Carlsberg Group планує будівництво логістичного терміналу в Південному регіоні

На сьогоднішній день «Славутич», Carlsberg Group розглядає пропозиції по розташуванню майданчика для будівництва терміналу в Південному регіоні України. Причиною розширення складських приміщень є зростання продажів компанії, а також необхідність поставок продукції на територію Молдови.

В даний час компанія володіє трьома заводами в Києві, Львові та Запоріжжі, оперативні поставки зі складів яких покривають повністю територію Україну. Крім того, компанія успішно співпрацює з 15 дистриб'юторами в Південному регіоні країни. Проте, із збільшенням обсягів продажів у цьому регіоні, а також у зв'язку з придбанням Carlsberg компанії в Молдові, виникла необхідність у розширенні логістичної інфраструктури.

Передбачається, що комплекс стане пунктом перерозподілу продукції між Південним регіоном Україні та Молдовою і буде забезпечений необхідними допоміжними службами і оснащений достатньою кількістю вантажно-розвантажувальних засобів. Проект комплексу передбачає високий рівень енергозбереження, а також забезпечить підвищену екологічну безпеку зберігання пива та напоїв, які виробляє компанія.

«Славутич», Carlsberg Group також розглядає майданчик логістичного терміналу як базу для нового заводу, який може бути побудований в найближчі роки в разі позитивної динаміки ринку і збільшення частки компанії.

У зв'язку з проектом будівництва компанія розглядає пропозиції щодо місця розташування об'єкта, ексклюзивним консультантом в пошуку якого є компанія Colliers — світовий лідер у наданні послуг у сфері нерухомості.

Петро Чернишов, генеральний директор «Славутич», Carlsberg Group: «Ми вже затвердили рішення реалізувати інвестиційний проект з будівництва логістичного терміналу в Південному регіоні. Наша продукція вимагає спеціального температурного режиму зберігання, оскільки вона виробляється з натуральних компонентів. У зв'язку з тим, що наші продажі упевнено ростуть, а місткість складів заводів недостатня для покриття Південного регіону та Молдови, було прийнято рішення створити на півдні окремий термінал. Поки ми перебуваємо на стадії розгляду пропозицій по місцю розташування об'єкта, адже для нас важливо побудувати його таким чином, щоб оперативно і в достатньому обсязі покривати і територію Молдови. Залежно від місця розташування і наших потреб ми розрахуємо потужність терміналу. Поки що проект в процесі розробки і про обсяги інвестицій говорити рано. Можливо, в перспективі на базі цього терміналу ми побудуємо новий завод ».

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я