Версія для друку 

Акціонерам

6 жовтня 2011
Компанія «Славутич» почала процес перейменування на Carlsberg Ukraine

Зміна назви є завершальним етапом інтеграції підприємства в міжнародну групу Carlsberg.

У поточному році зміни, пов'язані з перейменуванням в Carlsberg Ukraine, торкнуться всіх зовнішніх ідентифікаторів — адрес електронної пошти, корпоративної атрибутики, а також позиціонування серед споживачів та клієнтів. Оновився і корпоративний сайт, нова адреса якого — www.carlsbergukraine.com. Планується, що в 2012 році завершиться процес юридичної зміни найменування компанії.

Нагадаємо, що інтеграція компанії «Славутич» в міжнародну групу Carlsberg почалася у квітні 2008 року. Тоді відбулася угода між датською компанією Carlsberg Group та голландською групою Heineken щодо купівлі бізнесу британської компанії Scottish & Newcastle (S & N). Згідно угоди 50% акцій BBH, що належали раніше S & N, відійшли до Carlsberg Group, власнику іншої частини активів Baltic Beverages Holding. У результаті компанія «Славутич», яка була частиною BBH, увійшла до Carlsberg Group.

Петро Чернишов, Генеральний директор компанії Carlsberg Ukraine: «Зміна назви завершить масштабний процес інтеграції, який відбувається вже не перший рік. Ми розраховуємо, що він створить нові можливості для посилення іміджу компанії, як серед споживачів, так і серед партнерів та потенційних співробітників».

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я