Версія для друку 

Акціонерам

26 жовтня 2011
Ісаак Шепс стане Президентом ВАТ «Пивоварна компанія «Балтика» і Старшим віце-президентом Carlsberg Group у Східній Європі

Carlsberg Group повідомляє, що Ісаак Шепс очолить пивоварну компанію «Балтика», яка є значною частиною бізнесу Групи.

В даний час він займає позицію Президента Carlsberg UK (Великобританія). Пан Шепс буде також членом Виконавчого Комітету Carlsberg Group і відповідати за діяльність Групи в Східній Європі на посаді Старшого віце-президента. Ісаак Шепс приступить до нових обов'язків з 1 грудня 2011 року та змінить на цій посаді Антона Артем'єва, чинного Президента ВАТ «Пивоварна компанія «Балтика» і Старшого віце-президента Carlsberg Group у Східній Європі, який залишиться членом Ради директорів «Балтики».

Й. Б. Расмуссен, Президент та Голова Правління Carlsberg Group, так прокоментував це призначення: «Антон Артем'єв і його команда зробили «Балтику» справжнім лідером російського пивного ринку. Незважаючи на важку ринкову ситуацію,«Балтика» знаходиться у виграшному положенні, щоб скористатися можливостями для зростання, що існують на російському ринку.

Ісаак Шепс дуже добре себе зарекомендував у компанії Carlsberg, працюючи як у Південно-Східній Європі, так і у Великобританії. Я впевнений, що його сильні лідерські якості, фокус на операційній діяльності, а також різносторонній досвід роботи на міжнародному рівні буде корисним як для «Балтики», так і у Східній Європі.»

Ісаак Шепс прийшов у компанію Carlsberg UK у жовтні 2008 року. За час його роботи на цій посаді компанія потроїла свій прибуток і наростила частку з 13% до 15% на ринку, який демонстрував падіння, а в 2010 флагманський бренд Carlsberg став найбільшим пивним брендом у сегменті off-trade у Великобританії. За попередні три роки його роботи в якості президента Carlsberg South East Europe компанії вдалося преміалізувати бренди середньоцінового сегмента, наростити обсяги продажів на більш ніж 40%, збільшити середній обсяг продажів на гектолітр на більш ніж 30%, що дозволило збільшити прибуток вп'ятеро.

«Це дуже захоплююча перспектива, я з нетерпінням чекаю можливості приступити до нової роботи, щоб «Балтика» продовжила вносити свій позитивний внесок у результати Carlsberg Group», додав Ісаак Шепс.

Ісаак Шепс

Ісаак Шепс народився 26 березня 1949 року в Румунії. Здобув освіту в галузі промислового інжинірингу та менеджменту, має ступені МВА і доктора економічних наук. І. Шепс почав свою кар'єру в пивоварній галузі в 1998 році як Президент і Головний виконавчий директор компанії United Rumanian Breweries. У 2004 році був призначений Президентом компаній Carlsberg в Болгарії, Сербії та Хорватії, в 2006 році став Президентом Carlsberg Serbia. У період з 2007 року по 2008 рік Ісаак Шепс займав позицію Президента Carlsberg South East Europe, де відповідав за 7 країн: Болгарію, Хорватію, Угорщину, Словенію, Сербію, Боснію і Герцеговину, Чорногорію. У жовтні 2008 року І. Шепс був призначений Президентом Carlsberg UK. До пивоварної галузі Ісаак Шепс займав кілька керівних позицій в електронній та електрооптичній промисловості.

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я