Версія для друку 

Акціонерам

13 грудня 2011
Фінансовий директор Carlsberg Ukraine увійшов до ТОП-10 кращих фінансистів України

Олександр Говядин, Фінансовий директор компанії Carlsberg Ukraine, увійшов до рейтингу «10 найкращих фінансових директорів України 2011» за версією журналу «& ФІНАНСИСТ» видавничого дому The Companion Group.

Рейтинг був складений шляхом опитування генеральних та фінансових директорів компаній, а також топ-менеджерів банків, страхових, інвестиційних, аудиторських, консалтингових та рекрутингових компаній, які активно співпрацюють із претендентами та мють можливість оцінити їх професіоналізм. За підсумками проведеного опитування був сформований попередній список, до якого увійшли 32 фінансових директорів. На заключному етапі експертне журі оцінило кожну з анкет та визначило десятку кращих фінансистів України.

Олександр Говядін має більш ніж десятирічний досвід роботи у фінансах. Свою кар'єру в Carlsberg Ukraine він почав у 1999 році з позиції заступника головного бухгалтера в м. Запоріжжя. З 2002 по 2005 р. займав посаду національного менеджера з фінансової звітності та податкового планування. З 2005 по 2006 р. працював в компанії «Вена». В цей період своєї кар'єри Олександр приймав участь в проекті по об'єднанню чотирьох російських компаній групи ВВН у складі ВАТ «Балтика». В подальшому займав позицію головного контролера з продажів та маркетингу об'єднаної компанії «Балтика» (м. Санкт-Петербург, Росія). З березня 2006 р. працював у Carlsberg Ukraine головним контролером, з грудня 2006 р. - заступником фіндиректора. З 1 червня 2007 р. і на сьогодні- фінансовий директор компанії Carlsberg Ukraine.

Серед ключових досягнень Олександра, які дозволили йому стати одним з кращих CFO України, - створення структури контролінгу та внутрішнього аудиту, впровадження ряду проектів з оцінки ефективності продажів та роботи торгівельного обладнання, оптимізація робочого капіталу та виховання низки талановитих співробітників.

Олександр Говядин, Фінансовий директор компанії Carlsberg Ukraine: «Мені дуже приємно отримати таку високу оцінку. Маю відмітити, що це досягнення всієї нашої команди, кожного співробітника нашого фінансового департаменту, який зробив свій внесок в успіх компанії. Впевнений, що ми разом зможемо реалізувати багато корисних проектів і в 2012 році».

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я