Версія для друку 

Акціонерам

14 грудня 2011
Петро Чернишов вчетверте обраний до Ради директорів Американської торгівельної палати в Україні

30 листопада 2011 року відбулися вибори Ради директорів Американської торгівельної палати. За підсумками голосування Генеральний директор Carlsberg Ukraine Петро Чернишов був обраний до ради правління асоціації.

Рада директорів є вищим органом правління Американської торгівельної палати, яка відповідає за визначення стратегічних пріоритетів діяльності асоціації. Щорічно до її складу обирають до 16 представників. Вже четвертий рік поспіль компанії, які входять до складу асоціації, обирають Петра Чернишова на посаду члена Ради директорів, що свідчить про високу довіру до його кандидатури в бізнес спільноті.

Хорхе Зукоськи, Президент Американської торгівельної палати в Україні: «Завдяки щорічним виборам до Ради директорів ми залучаємо найбільш ініціативних членів організації до активної участі в представленні інтересів міжнародної бізнес спільноти в Україні. Майбутній 2012 рік обіцяє нові виклики та амбітні задачі, але ми впевнені, що зможемо з ними впоратися, у тому числі, завдяки пану Чернишову».

Петро Чернишов, Генеральний директор компанії Carlsberg Ukraine: «Американська торгівельна палата  одна з найбільш ефективних бізнес асоціацій країни, дії якої спрямовані на захист інтересів як українських компаній, так і іноземних інвестицій в країну, а також на зміцнення інвестиційної привабливості України. Для мене велика честь приймати активну участь в роботі Палати».

Американська торгівельна палата почала свою діяльність в Україні у 1992 році. На сьогоднішній день це одна з найбільш впливових бізнес асоціацій в Україні. Одним із головних завдань організації є представлення інтересів іноземних інвесторів, які працюють в Україні, а також сприяння появі нових інвесторів на цьому ринку. Більшість компаній-членів — великі стратегічні інвестори, що працюють в Україні. Серед Членів Палати є компанії з Південної та Північної Америки, Європи, Азії, Російської Федерації, України.

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я