Версія для друку 

Акціонерам

5 квітня 2012
Carlsberg Ukraine збільшує об’єми повторного використання скляних пляшок

У 2011 році компанія Carlsberg Ukraine — один із найбільших виробників пива та безалкогольних напоїв на ринку України — вторинно використала більш ніж 400 млн скляних пляшок. Це дозволило не тільки зменшити витрати компанії на закупівлю нової скляної тари, але також суттєво скоротити кількість твердих побутових відходів, що забруднюють навколишнє середовище.

Фактичний показник повернення пляшки, досягнутий компанією за результатами 2011 року, перевищив рівень 65% від об'єму вторинних продажів пива в скляній упаковці на ринку України.

Цільову програму з використання оборотної тари компанія Carlsberg Ukraine розробила та впровадила ще у 2008 році. З моменту старту проекту компанії вдалося зберегти провідні позиції у порівнянні з іншими пивоварними компаніями України із забезпечення високого рівня оборотності пляшки. А завдяки спільному проекту з тарними операторами, компанія сприяє зростанню рівня збору склотари в Україні.

За рахунок забезпечення більш ніж 2/3 потреб у оборотній тарі та 1/3 поставок нової скляної тари, компанія сприяє суттєвому зменшенню рівня емісії СО2 у навколишнє середовище, який, як відомо, виробляється у великій кількості при виробництві нових пляшок. Суттєвому зниженню викиду СО2 сприяє також проект збирання склобою та повернення нового скла виробникам на переробку.

Юрій Бикоріз, Перший заступник Генерального директора, Сarlsberg Ukraine: «Для компанії Carlsberg Ukraine піклування про екологію — питання стратегічне. Одним із першочергових завдань даного проекту є не тільки оптимізація витрат, але й збереження чистоти навколишнього середовища, піклування про яке ґрунтується на стратегічних принципах політики соціальної відповідальності компанії. Ми багато уваги приділяємо питанням екології. Саме тому ми постійно працюємо над зниженням використання нової упаковки та сприяємо повторному використанню та рециркуляції скляної тари».

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я