Версія для друку 

Акціонерам

5 квітня 2012
Львівська пивоварня підвела підсумки роботи за 2011 рік

Львівська пивоварня, яка входить до складу Carlsberg Ukraine*, підсумувала результати своєї діяльності за 2011 рік. Всього за звітний період на броварні було налито понад 160 млн. літрів пива. Також за минулий рік до бюджетів різних рівнів Carlsberg Ukraine було сплачено 1 098 млн. грн., із них у Львові — 13,5 млн. грн. податків та зборів.

Упродовж 2011 року на Львівській пивоварні було впроваджено ряд програм з модернізації потужностей та впровадженню новітніх технологій. Зокрема, на заводі була проведена автоматизація виробничого обладнання та модифікація фільтруючих елементів, що дозволить скоротити витрати за даними напрямками до 2,4 млн. грн. Окрім того, броварня інвестувала значні суми у проекти, спрямовані на збереження теплових, енергетичних та водних ресурсів, а також у заходи, спрямовані на поліпшення умов праці та вплив виробництва на оточуюче середовище. Загальна сума інвестицій підприємства у дані проекти у минулому році склала 12,6 млн. грн.

Слід зазначити, що згідно чіткої політики компанії щодо збереження навколишнього середовища, у період з 2006 до 2011 року за рахунок інвестицій та впровадження новітніх технологій було суттєво зменшено загальне енергоспоживання Львівської пивоварні, що, в свою чергу, дало можливість зменшити кількість стоків та покращити їх якість, про що свідчать результати аналізів контролюючих органів. Також на підприємстві повністю виключено потрапляння в систему міської каналізації біологічно-активних відходів (дріжджі, пивна дробина, квас, пиво), які потенційно могли б призвести до закисання та утворення неприємних запахів.

У 2011 році було завершено початковий етап будівництва першої черги очисних споруд згідно розробленого Проекту побудови каналізаційно-насосної станції з вбудованим очисним блоком, що пройшов встановлену законодавством експертизу. На 2012 рік заплановано повне завершення робіт по першій черзі (нейтралізація та механічна очистка). Бюджет даної частини проекту складає близько 10 млн. грн.

Протягом минулого року Львівська пивоварня, як і раніше, брала активну участь у культурному житті всього Західного регіону. Зокрема, підприємство на 755 річницю Львова презентувало місту відкриття єдиного в країні пам'ятника броварям. Також у 2011 році виступило партнером таких заходів, як День міста у Кам'янці-Подільскому, концерт видатного німецького оркестру «Blasorchester Schott Jena» у Львові, присвячений 20 річниці незалежності України, етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова» у Львові та щорічний фестиваль байкерів Music Bike Ukraine в Ужгороді.

Нагадаємо, що Львівська пивоварня — один з трьох виробничих майданчиків компанії Carlsberg Ukraine. Потужність виробничих ліній підприємства складає 297 млн. літрів пива та безалкогольних напоїв на рік. Сьогодні на броварні випускаються такі пивні бренди як «Львівське», «Балтика», «Славутич», «Арсенал», «Zateсky Gus», а також справжній квас живого бродіння «Квас Тарас». На підприємстві працює 321 особа.

Роман Головня, директор Львівської пивоварні: «Впродовж минулого року ми запровадили технологічні інновації, які дозволили вивести виробничий процес на новий рівень якості. Цього року ми плануємо продовжити інтеграцію проектів по енергозбереженню, що дозволить зменшити енергоспоживання і відповідно ще більше знизити наш вплив на навколишнє середовище, хоча і зараз він мінімальний. Також одна з найголовніших цілей на 2012 рік — це успішне проведення Чемпіонату Європи з футболу, оскільки наша броварня є представником офіційного спонсора турніру у місті».

*Публічне акціонерне товариство «Пиво-безалкогольний комбінат «Славутич»

 

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я