Версія для друку 

Акціонерам

7 червня 2012
Акціонери компанії «Ергопак» обрали Петра Чернишова незалежним директором

У травні 2012 року акціонери компанії «Ергопак», провідного українського виробника та дистриб'ютора господарсько-побутових товарів, обрали Петра Чернишова, Генерального директора Carlsberg Ukraine, незалежним директором.

Позицію незалежного директора Петро Чернишов буде займати протягом року, починаючи з 10 травня 2012 року. На даній посаді перед паном Чернишовим стоять амбітні цілі по зміцненню лідерських позицій компанії «Ергопак» на ринку. У рамках призначення Петро Чернишов буде консультувати менеджмент «Ергопаку» відносно бізнес-рішень з управління компанією, маркетингу брендів та фінансових питань.

Компанія «Ергопак» почала свою діяльність у 1996 році з імпорту товарів для дому. У 1999 році компанія запустила власне виробництво. Починаючи з 2001 року, підприємство активно розвивається. У 2006 році були залучені капітальні інвестиції від Horizon Capital — провідного фонду прямого інвестування в Україні, а в 2010 році компанія залучила кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку. На сьогоднішній день «Ергопак» широко відома компанія серед українських споживачів завдяки флагманським брендам «Дрібниці життя» та «Domi». У 2011 році зростання продажів компанії склало 27%.

У Петра Чернишова великий досвід роботи на вищих керівних позиціях. У червні 2006 року пан Чернишов був призначений Спостережною Радою компанії на посаду Генерального директора Carlsberg Ukraine. До цього часу, починаючи з 1999 року, займав декілька позицій у компаніях групи ВВН, працюючи в різний час у трьох країнах — від бізнес-контролера у Центральному офісі ВВН у м. Стокгольмі до Віце-президента з фінансів пивоваренної компанії «Балтика», м. Санкт-Петербург. У 1996 – 1999 рр. будував кар'єру в компанії АББ (Асеа Браун Бовері) — АВВ (Asea Brown Boveri), працюючи в Італії, Швеції, Росії. В Асеа Браун Бовері Петро обіймав декілька посад, остання з яких — директор з фінансів АББ Індастрі (ABB Industry), м. Москва.

Відзначимо, що Петро Чернишов є одним із кращих менеджерів України. У 2006 році Петро увійшов у десятку кращих ТОП менеджерів України за версією журналу «Компаньйон», а у 2007 році — за версією щорічного рейтингу «ТОП-100. Кращі топ-менеджери України». Починаючи з 2008 року, Петро Чернишов щорічно обирається до складу Ради директорів Американської торговельної палати в Україні, що свідчить про високу довіру, якою користується Генеральний директор Carlsberg Ukraine у професійної спільноти.

Андрій Осипов, Генеральний директор «Ергопак»: «Ми очікуємо, що компетенції пана Чернишова та його глибоке знання споживчого ринку України допоможуть нам у подальшому зміцненні лідерства компанії „Ергопак″».

Петро Чернишов, Генеральний директор Carlsberg Ukraine: «Нове призначення у раду директорів дуже цікаве для мене, оскільки дозволить застосувати знання та свій менеджерський досвід роботи в Україні на новій ниві. Безперечно, це велика відповідальність, новий ринок, але це хороший виклик для мене як для професіонала».

Оксана Страшна, Партнер компанії Horizon Capital: «Ми раді, що пан Чернишов прийняв пропозицію стати незалежним директором. Він приносить із собою безцінний досвід успішного ведення FMCG бізнесу в Україні, глибоке розуміння локальних умов бізнесу, а також кращі західні ділові практики. Крім того, ми очікуємо, що він зробить цінний внесок у триваючий процес побудови корпоративного управління в компанії. Залучення пана Чернишова — один із прикладів того, як Horizon допомагає своїм портфельним компаніям розвиватися та підвищувати свою вартість».

 

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я