Версія для друку 

Акціонерам

5 жовтня 2007
ВАТ ПБК «Славутич» збільшить розмір статутного фонду на 345 мільйонів гривень

Керівництво компанії ВАТ ПБК «Славутич» планує збільшити розмір статутного фонду Акціонерного товариства на 345 млн. гривень (майже 70 млн. доларів США) шляхом додаткової емісії 345 млн. акцій існуючої номінальної вартості (номінальна вартість не зміниться, і складатиме 1 (одну) гривну за акцію). Це рішення буде розглянуто під час Загальних зборів акціонерів, що відбудуться 23 листопада 2007 року об 11 годині за адресою: 69076, м. Запоріжжя, Хортицький житловий масив, пр. Радянський, 15 у приміщенні БК «Хортицький».

Майбутнє і попереднє збільшення статутного фонду викликане необхідністю збільшення потужностей і відображає зростання пивного ринку України в цілому і компанії «Славутич» зокрема не тільки у 2007 році, але і в майбутньому. Це рішення повністю підтримують власники групи підприємств BBH (акції Baltic Beverages Holding у пропорції 50/50 належать Scottish & Newcastle і Carlsberg).  

Інвестиції підуть не тільки на збільшення потужностей, але і на розвиток логістики і подальше впровадження інновацій. Таким чином, щомісячна потужність компанії «Славутич» з  виробництва пива збільшиться на 245 тисяч гектолітрів і, відповідно, складатиме 795 тисяч гектолітрів пива на місяць.

Петро Чернишов, Генеральний директор групи підприємств Baltic Beverages Holding в Україні: «Цього року акціонери компанії ВВН як ніколи задоволені зростанням продажів продукції в Україні - він випереджає навіть темпи ринкового зростання. Ми ж, у свою чергу, розуміємо, що для ефективнішої роботи на такому динамічному і швидкозростаючому ринку, як український, необхідно мати достатньо потужностей для задоволення потреб споживачів. Саме з цієї причини і було ухвалено рішення провести емісію акцій, а не просто забезпечувати фінансування шляхом кредитування обладнання в Україні. Адже добре відомий той факт, що «довгі» гроші в Європі істотно дешевші, ніж у нашій країні».

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я