Версія для друку 

Акціонерам

10 жовтня 2012
Олександр Попов із офіційним візитом відвідав Київський завод Carlsberg Ukraine

Учора, 09 жовтня 2012, Київський завод Carlsberg Ukraine відвідав голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов. Метою візиту стало знайомство голови адміністрації з одним із найбільших підприємств столиці.

Свій візит Олександр Попов почав із відвідування виробничих потужностей заводу. Голова Київської міської адміністрації оглянув варницю заводу, бродильне відділення, лінію фільтрації, цех розливу, а також відвідав лабораторію підприємства. Олександр Попов зміг особисто переконатися, що на Київському заводі Carlsberg Ukraine пиво виробляється згідно високих стандартів якості та з найкращої натуральної сировини.

Під час екскурсії заводом представники компанії на чолі з Генеральним директором Петром Чернишовим розповіли гостям про Групу Carlsberg та Carlsberg Ukraine. Як відомо, українська пивоварна компанія є одним із найбільших роботодавців як регіону, так і країни в цілому: сьогодні на підприємствах Carlsberg Ukraine працює більше 1800 штатних співробітників, на Київському заводі — більше 700 працівників. Також компанія є сумлінним платником податків: у 2011 році підприємство перерахувало до бюджетів різних рівнів податків та зборів на суму більше 1 млрд грн. Відзначимо також, що Carlsberg Ukraine за підсумками 2011 року увійшла до списку 20-ти найбільших та найбільш сумлінних платників податків країни, складеного популярним всеукраїнським тижневиком «Кореспондент», у якому посіла 16 місце.

Під час візиту Голова КМДА зміг упевнитися, що Київський завод Carlsberg Ukraine сьогодні є одним із найсучасніших пивоварних підприємств в Україні. Потужність столичного заводу становить 568 млн літрів пива, алкогольних і безалкогольних напоїв на рік. Слід відзначити, що Київський пивоварний завод сертифікований за міжнародними стандартами ISO 9001 («Системи менеджменту якості»), ISO 14001 («Системи менеджменту якості») та ISO 22000 («Системи менеджменту безпеки продуктів харчування»).

Carlsberg Ukraine будує свою діяльність згідно політики корпоративної соціальної відповідальності, в рамках якої розробляє та впроваджує різні екологічні проекти, спрямовані на енергозберігаюче використання природних ресурсів. У цьому році на підприємстві в Києві були реалізовані різні інвестиційні проекти щодо модернізації існуючого обладнання на суму більше 112 тис. грн. Протягом року у виробництві було впроваджено 11 нових технологічних процесів, в том числі 4 енергозберігаючих, у результаті реалізації яких було зменшено питоме споживання ресурсів: води — на 3%, електроенергії — на 2%, газу — на 15%.

Екскурсія Олександра Попова та інших офіційних осіб Київської міської адміністрації завершилася ознайомленням із асортиментом продукції Carlsberg Ukraine.

Петро Чернишов, Генеральний директор компанії Carlsberg Ukraine: «Будь-яке підприємство, яке функціонує в рамках певної міської спільноти, є її частиною, а значить має бути суспільно корисним. Ми усвідомлюємо це і намагаємося максимізувати свою соціальну складову. Так, наша компанія сумлінно перераховує податки та збори до бюджету, фінансує різні культурні та громадські заходи, підтримує студентські та молодіжні організації, тобто, — відіграє важливу роль у житті міста. Крім цього, одним із пріоритетів нашої роботи є енергозберігаючий підхід до виробництва, який сприяє ефективному використанню ресурсів. У рамках зустрічі ми змогли продемонструвати представникам адміністрації на чолі з Олександром Поповим наші виробничі потужності, розповісти про історію компанії, перспективи розвитку і наші плани на майбутнє. Ми завжди раді подібним візитам і сподіваємося, що пан Попов ще не раз відвідає наш завод».

 

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я