Версія для друку 

Акціонерам

10 жовтня 2012
Пиво-безалкогольний комбінат «Славутич» завершив процес юридичного перейменування в Публічне акціонерне товариство «Карлсберг Україна»

8 жовтня 2012 року на Запорізькому заводі відбулися позачергові збори акціонерів Публічного акціонерного товариства «Пиво-безалкогольний комбінат «Славутич». Головним питанням, винесеним на порядок денний, стала зміна назви компанії на ПАТ «Карлсберг Україна». Також обговорювалися питання внесення змін до статуту товариства та у внутрішні його положення у зв'язку з новою назвою.

У зборах взяли участь акціонери та їх представники, які володіють 94,16% акцій. Завдяки одноголосному рішенню присутніх, публічне акціонерне товариство отримало нову юридичну назву — ПАТ «Карлсберг Україна».

Наталія Бондаренко, Директор із юридичних питань компанії Carlsberg Ukraine: «Зміна юридичної назви акціонерного товариства стала останнім кроком у процесі довгострокової інтеграції нашої компанії в міжнародну Групу Carlsberg. Ще рік тому, в рамках вищезгаданого процесу, були змінені всі зовнішні ідентифікатори компанії — адреса електронної почти, веб-сайт, корпоративна атрибутика, а також позиціонування серед споживачів і клієнтів. Сьогодні ж всі ці зміни отримали документальне підтвердження».

Нагадаємо, що ознайомитися з документами, а також з основними фінансовими новинами компанії можна за посиланням.

 

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я