Версія для друку 

Акціонерам

21 грудня 2012
Петра Чернишова обрано до Ради директорів Американської торгової палати на 2013 рік

На щорічних зборах членів Американської торгової палати (АСС) в Україні, які відбулися 12 грудня в Києві, Петра Чернишова було обрано до Ради директорів асоціації. Цю посаду Генеральний директор пивоварної компанії Carlsberg Ukraine посів уже вп'яте.

За нове переобрання Петра Чернишова проголосували представники компаній-членів асоціації. А на першому засіданні нового складу Ради директорів, яке відбулося 18 грудня, пан Чернишов був також обраний на посаду Скарбника АСС, яку буде займати вже другий рік поспіль.

Рада директорів є найвищим органом управління Американської торгової палати. Щорічно до його складу шляхом голосування обираються від 14 до 16 керівників компаній-членів, які визначають найважливіші напрямки діяльності організації на наступний рік.

«Американська торгова палата знову рада вітати пана Чернишова у складі Ради директорів на 2013 рік. Протягом останніх років Петро грав і продовжує відігравати важливу роль в діяльності нашої організації. Він обіймає посаду Скарбника, підтримує і курує роботу Комітету з питань митної політики в якості відповідального представника Ради директорів, а також активно задіяний у діяльності нещодавно створеного Комітету з питань харчової промисловості», — зазначає Президент Американської торгової палати в Україні Хорхе Зукоскі.

Петро Чернишов має великий досвід роботи на вищих керівних позиціях. Починаючи з 2006 року, пан Чернишов обіймає посаду Генерального директора Carlsberg Ukraine. У 2012 році Петро розширив свою зону відповідальності і був призначений Віце-Президентом регіону Східна Європа Carlsberg Group і в даний час відповідає за бізнес Carlsberg в Україні, Казахстані, Білорусі, Азербайджані, Узбекистані, Молдові та Грузії.

«Це велика честь для мене бути знову обраним до Ради правління асоціації. Я є членом Ради директорів з 2008 року і вдячний за надану мені довіру протягом цього періоду. Сподіваюсь, мій досвід і знання допоможуть ефективно розвивати бізнес-спільноту і у 2013 році» — коментує обрання Петро Чернишов, Віце-президент регіону Східна Європа Carlsberg Group та Генеральний директор Carlsberg Ukraine.

Завдяки значним успіхам у розвитку бізнесу Петро Чернишов неодноразово був визнаний одним з кращих менеджерів України за версією таких видань як «ТОП-100. Кращі топ-менеджери України», «Комп&ньон» та «ГVардия». Окрім управління компанією Carlsberg Ukraine, з 2009 року пан Чернишов також входить до правління міжнародної благодійної організації Фонд Східна Європа. А з 2012 є незалежним директором компанії «Ергопак», провідного українського виробника і дистриб'ютора господарсько-побутових товарів.

 

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я