Версія для друку 

Акціонерам

4 березня 2013
Генеральний директор Carlsberg Ukraine — один із кращих ТОП-менеджерів в Україні

Петро Чернишов, Генеральний директор пивоварної компанії Carlsberg Ukraine і Віце-Президент Східного регіону Carlsberg Group, увійшов до списку кращих ТОП-менеджерів України за версією журналу Forbes. За оцінками редакції та незалежних експертів керівник Carlsberg Ukraine посів у ньому почесне 3-е місце. Всього до рейтингу, вперше складеного авторитетним діловим виданням, увійшли 25 найбільш ефективних CEO українських компаній.

До рейтингу найефективніших керівників потрапили представники українських компаній зі списку 200 найбільших, який раніше публікувався журналом Forbes. Головних критеріїв оцінки було всього 5: 1) динаміка виручки компанії, 2) динаміка рентабельності по EBITDA, 3) динаміка показника по «чистий борг / EBITDA», 4) затребуваність CEO, 5) привабливість компанії на ринку праці.

Слід зазначити, що Петро Чернишов має великий досвід роботи на вищих керівних позиціях. Починаючи з 1999 року пан Чернишов займав кілька позицій у компаніях групи ВВН (Baltic Beverages Holding), працюючи в різний час у трьох країнах — від бізнес-контролера в Центральному офісі ВВН у м. Стокгольмі до Віце-Президента з фінансів пивоварної компанії «Балтика», м. Санкт-Петербург. У 1996–1999 рр. будував кар'єру в компанії АВВ (Asea Brown Boveri), працюючи в Італії, Швеції, Росії.

Починаючи з 2006 року, пан Чернишов обіймає посаду Генерального директора Carlsberg Ukraine. У 2012 році Петро розширив свою зону відповідальності і був призначений Віце-Президентом регіону Східна Європа Carlsberg Group і на даний час відповідальний за бізнес Carlsberg в Азербайджані, Білорусі, Грузії, Казахстані, Молдові та Україні.

Також генеральний директор Carlsberg Ukraine неодноразово був визнаний одним із кращих ТОП-менеджерів України за версією таких видань як «ТОП-100. Кращі топ-менеджери України», «Комп&ньон» та «ГVардія». Слід зазначити, що з 2007 року пан Чернишов щорічно обирається до Ради директорів Американської торговельної палати в Україні, що свідчить про високу довіру, якою користується Генеральний директор Carlsberg Ukraine у професійному співтоваристві. З 2012 року Петро Чернишов є незалежним директором компанії «Ергопак», провідного українського виробника і дистриб'ютора господарсько-побутових товарів.

Володимир Федорин, головний редактор журналу Forbes: «Список кращих CEO — перший в Україні рейтинг керівників компаній, який базується не на суб'єктивному сприйнятті колег або експертів, а на фінансових результатах. Найбільшу вагу при визначенні місця в списку (60%) мають такі показники, як динаміка виручки, динаміка рентабельності по EBITDA, динаміка ставлення чистого боргу до EBITDA за останні три роки».

 

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я