Версія для друку 

Акціонерам

7 березня 2013
Перший КСВ-звіт компанії Carlsberg Ukraine визнаний одним із кращих у 2012 році

За результатами експертної оцінки щорічного конкурсу Readers' Choice Award, ініційованого Центром «Розвитку корпоративної соціальної відповідальності», КСВ-звіт компанії Carlsberg Ukraine увійшов до ТОП-10 нефінансових звітів України в 2012 році.

Центр «Розвитку КСВ» зазначає, що в 2012 році майже вдвічі збільшилася кількість нефінансових звітів українських підприємств. Якщо в 2011-му їх було лише 15, то в 2012-му кількість звітів значно зросла — до 35. Це свідчить про прогрес у розвитку соціальної відповідальності українських компаній. Кращі нефінансові звіти 2012 вибиралися низкою незалежних експертів шляхом голосування. Головними критеріями відбору стали: суттєвість питань, контекст сталого розвитку, залучення зацікавлених сторін (стейкхолдерів), повнота, збалансованість, порівнянність, зрозумілість звіту.

Нагадаємо, що минулого року пивоварна компанія Carlsberg Ukraine, для якої соціальна відповідальність є невід'ємною частиною стратегії, вперше опублікувала КСВ звіт за підсумками своєї діяльності у 2010–2011 рр. Ознайомитися з документом можна на сайті компанії за посиланням або на сайті Глобального Договору ООН.

Readers' Choice Award — конкурс на кращий нефінансовий звіт серед українських компаній. Конкурс ініційований центром «Розвитку КСВ». Головна мета конкурсу Readers' Choice Award — привернути увагу стейкхолдерів компаній до нефінансових звітів, тим самим спонукаючи компанії підвищувати якість їх підготовки.

Марина Саприкіна, Голова Правління Центру «Розвиток КСВ»: «Ідея об'єднати експертів для оцінки нефінансових корпоративних звітів є абсолютно новою для України. Десять експертів прочитали звіти і виділили 10 кращих. Нам приємно, що член Центру «Розвиток КСВ», компанія Carlsberg Ukraine, вже увійшла в цей список зі своїм першим звітом. Сподіваємося, що всі пропозиції експертів будуть надалі враховані компанією, і наступний КСВ-звіт отримає ще більш високі оцінки».

Юрій Бикоріз, Перший заступник генерального директора Carlsberg Ukraine: «У минулому році Carlsberg Ukraine представила широкій громадськості свій перший КСВ-звіт. Приємно, що експерти визнали його одним із кращих в Україні. Ми отримали корисні коментарі від журі, які, безумовно, врахуємо в майбутньому. Нефінансова звітність — це важливий інструмент відкритого і чесного діалогу зі споживачами та партнерами».

 

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я