Версія для друку 

Акціонерам

11 березня 2013
Фінансовий директор Carlsberg Ukraine був визнаний одним із кращих в Україні

Олександр Говядін, Фінансовий директор пивоварної компанії Carlsberg Ukraine, увійшов до списку кращих фінансових директорів України за версією «Інвестгазети». До рейтингу, складеного всеукраїнським аналітичним щотижневиком, увійшли 50 представників усіх сфер українського бізнесу — від IT-компаній до рітейлу, сталеливарного бізнесу та виробництва напоїв.

При підготовці рейтингу найбільш ефективних фінансових директорів редакція «Інвестгазети» склала лонг-лист із 110 претендентів, з якого незалежними експертами були відібрані 50 кращих фахівців. Крім фінансових результатів компанії, головними критеріями оцінки CFO стали п'ять пунктів: залучення капіталу, впровадження інновацій, участь у складанні стратегії, роль в управлінні змінами та антикризові заходи.

Олександр Говядін працює в Carlsberg Ukraine вже 14 років. Він закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю «Фінанси та кредит» у 1999-му. І в цьому ж році приступив до роботи в компанії Baltic Beverages Holding (BBH), нині Carlsberg Ukraine. З 1999 по 2007 пан Говядін пройшов шлях від заступника головного бухгалтера до Фінансового директора групи підприємств ВВН в Україні. У 2011 році він увійшов до Топ-10 кращих фінансових директорів України за версією журналу «Фінансист».

Слід зазначити, що Фінансовий директор Carlsberg Ukraine є автором численних публікацій в українських фінансових і економічних виданнях. Він входить до складу Правління Шведсько-Українського Бізнес Клубу.

Катерина Глазкова, головний редактор «Інвестгазети»: «Роль і вплив CFO в компаніях колосально зросли. А вимоги до них вийшли далеко за межі фінансової проникливості. Власники і генеральні директори хочуть бачити у фінансових директорах стратегів, переговірників, організаторів і навіть трансформаторів бізнесу. Саме такі управлінці представлені в проекті «Інвестгазети».

 

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я