Версія для друку 

Акціонерам

28 березня 2013
TM Carlsberg підводить підсумки 2012 року

ТМ Carlsberg за підсумками минулого року посилила свої позиції на ринку пива України. Частка бренду в суперпреміальному сегменті становить 26% в об'ємному вираженні, що на +4% більше, ніж у 2011 році.

Зазначимо, що, незважаючи на загальне падіння суперпреміального сегмента пива, обсяг продажів пива ТМ Carlsberg до 2011 року демонстрував позитивну динаміку. Зростання продажів бренду в основному було стимульовано ефективним спонсорством Чемпіонату з футболу УЄФА ЄВРО 2012™.

Нагадаємо, що за весь період турніру на стадіонах і в офіційних фан-зонах України Carlsberg Ukraine реалізувала 497 657 л преміального бурштинового напою. Спеціально під Чемпіонат компанія випустила безалкогольний сорт пива ТМ Carlsberg, який продавався тільки на стадіонах.

Спонсорство Чемпіонату стало 7-м в історії бренду Carlsberg. У 2013 році шанувальників бренду очікує нова важлива футбольна подія: Carlsberg Group та Англійська Прем'єр-ліга підписали трирічну спонсорську угоду, згідно з якою Carlsberg стане офіційним пивом футбольної Прем'єр-ліги Barclays. Угода діятиме протягом трьох сезонів, починаючи з 2013/14 і до кінця сезону 2015/16 рр.


Юлія Агакішіева, бренд-менеджер ТМ Carlsberg компанії Carlsberg Ukraine: «Футбол − велика пристрасть шанувальників Carlsberg в усьому світі, це частина спадщини, «ДНК» бренду. Співпраця зі знаковими футбольними клубами і чемпіонатами дозволяє ефективно відбудовувати позиціонування бренду на ринку і, безумовно, дає як іміджеві, так і комерційні переваги для бренду».

 

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я