Версія для друку 

Акціонерам

21 серпня 2006
ВАТ ПБК «Славутич» виступив з наміром збільшити розмір статутного фонду Акціонерного товариства на 252 млн. 50 тисяч гривень

ВАТ ПБК «Славутич» виступив з наміром збільшити розмір статутного фонду Акціонерного товариства на 252 млн. 50 тисяч гривень (майже 50 млн. доларів США) шляхом додаткової емісії 252 млн. 50 тисяч акцій існуючої номінальної вартості (номінальна вартість не зміниться, і складатиме 1 (одну) гривну за акцію). Це рішення буде розглянуто під час Загальних зборів акціонерів, що відбудуться 10 жовтня 2006 року об 11 годині за адресою: 69076, м. Запоріжжя, Хортицький житловий масив, пр. Радянський, 15 у приміщенні БК «Хортицький».

Майбутнє і попереднє збільшення статутного фонду пояснюється необхідністю збільшення потужностей і відображає зростання пивного ринку України взагалі і компанії «Славутич» зокрема не тільки у 2007 році, але і в майбутньому. Це рішення повністю підтримують інвестори компанії BBH (акції Baltic Beverages Holding в пропорції 50/50 належать Scottish & Newcastle і Carlsberg), - вони упевнені в потенціалі «Славутича» і в можливостях збільшення ринкової частки. Великі надії також покладаються і на новий топ-менеджмент, який нещодавно очолив компанію і крок за кроком виконує цілі, задекларовані перед своїми акціонерами, а саме: збільшення частки на ринку і покращення фінансових результатів.

Близько 2/3 інвестицій будуть спрямовані на ВАТ ПБК «Славутич» у Запоріжжі, 1/3 - на Київський пивоварний завод «Славутич». Інвестиції підуть не тільки на збільшення потужностей, але і на розвиток логістики і подальше впровадження інновацій. Таким чином, щомісячна потужність компанії «Славутич» з виробництва пива збільшиться на 110 тисяч гектолітрів, і складатиме 455 тисяч гектолітрів пива на місяць відповідно. Стосовно щомісячних показників потужності з безалкогольних напоїв, то вони збільшаться на 90 тисяч гектолітрів, і складатимуть відповідно 180 тисяч гектолітрів безалкогольних напоїв на місяць.

«Рішення наших інвесторів підтверджує їх абсолютну упевненість в потенціалі України і у здатності компанії «Славутич» збільшити свою частку на ринку. Дуже радий тому, що  BBH упевнений в розвитку української економіки і зростанні добробуту населення та повністю довіряє новій команді топ-менеджерів, - коментує Петро Чернишов, Генеральний директор ВАТ «Пивобезалкогольний комбінат «Славутич». - Звертаю увагу на те, що всі існуючі акціонери матимуть можливість зберегти власну частку в капіталі компанії, адже всім їм буде запропоновано підписатися пропорційно тій кількості акцій, яким вони володіють. Також хочу підкреслити, що наші акціонери завжди дуже серйозно ставились до прав міноритаріїв і, враховуючи практику попередньої емісії, що відбулася в листопаді 2002 року, всім міноритарним акціонерам нададуть можливість зберегти свою частку. Переконаний, що пропозиція  придбати акції за номінальною вартістю є вигідним капіталовкладенням для акціонерів».

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я