Версія для друку 

Акціонерам

22 квітня 2013
Запорізький завод Carlsberg Ukraine підбиває підсумки 2012 року

Запорізький пивоварний завод, який є одним з трьох виробничих майданчиків Carlsberg Ukraine, підбиває підсумки діяльності за 2012 рік. Протягом року на заводі було впроваджено ряд проектів, які дозволили істотно скоротити використання природних ресурсів та витратних матеріалів, а також знизити вплив виробництва на довкілля.

Усього за 2012 рік підприємство виробило 322 млн літрів пива і безалкогольних напоїв, що на 52 млн літрів менше у порівнянні з 2011 роком. Основною причиною скорочення виробництва в 2012 році стало загальне падіння ринку пива внаслідок економічної ситуації в країні, зниження платоспроможності населення, а відповідно, і зниження попиту на пиво.

Усього за 2012 рік компанія Carlsberg Ukraine інвестувала в модернізацію Запорізького пивоварного заводу 42,3 млн грн, що майже на 15 млн грн більше, ніж у 2011 році. Основні напрямки: зниження витрат на сировину і втрат у виробничому процесі, поліпшення якості продукції, зниження енергоспоживання. На заводі триває робота з використання біогазу, згенерованого на очисних спорудах промислових стоків підприємства, для забезпечення виробництва теплової енергією.

Компанія Carlsberg Ukraine зареєстрована в Запоріжжі і тут сплачує до 95% податків, залишаючись одним з кращих платників податків в регіоні та країні. Усього за підсумками 2012 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 1,229 млрд грн податків і зборів (з урахуванням філій та представництв по Україні). Зазначимо, що Carlsberg Ukraine входить до ТОП-20 найбільших платників податків країни в 2012 році за версією журналу «Кореспондент» і є переможцем Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків» у сфері харчової промисловості за підсумками 2011 року.

Запорізький пивоварний завод є найбільш потужним серед трьох підприємств Carlsberg Ukraine: його виробнича потужність становить 450 млн літрів напоїв на рік. Завод сертифікований за міжнародними стандартами якості, безпеки продукції та управління в галузі харчової продукції − ISO 9001 («Системи менеджменту якості»), ISO 14001 («Системи менеджменту навколишнього середовища») і ISO 22000 («Системи менеджменту безпеки харчових продуктів»). На підприємстві працює понад 550 осіб. Середня заробітна плата на заводі становить 5300 грн.

Сьогодні на Запорізькому пивзаводі випускають такі бренди, як «Славутич», «Славутич ICE», «Арсенал», «Хмільне», «Львівське», Tuborg, Holsten, «Балтика», «Жигулівське Запорізького Розливу», а також квас живого бродіння «Квас Тарас».

Дмитро Луговський, Директор Запорізького заводу Carlsberg Ukraine: «Протягом 2012 року на заводі було реалізовано низку проектів у рамках модернізації виробництва, які в найближчі 3-4 роки дадуть відчутний економічний і екологічний ефект. У поточному році ми плануємо і далі зменшувати вплив підприємства на навколишнє середовище, а також забезпечувати безперебійну роботу виробництва».

 

 

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я