Версія для друку 

Акціонерам

7 травня 2013
Відбулися загальні збори акціонерів ПАТ «Карлсберг Україна»

26 квітня 2013 року на Запорізькому заводі відбулися загальні збори акціонерів Публічного акціонерного товариства «Карлсберг Україна». На порядок денний були винесені питання затвердження річного звіту Товариства, розподіл прибутку, а також зміни у складі Наглядової ради акціонерного товариства.

У зборах взяли участь 12 акціонерів та їх представників, які володіють 94,2% акцій. Чистий прибуток компанії за 2012 рік склав 512 млн 868 тис. грн. Рішенням більшості присутніх 5% від чистого прибутку (25 млн 643 тис. грн) були направлені до Резервного фонду, а 95% (487 млн 225 тис. грн) — до фонду розвитку Товариства.

Також відбулися зміни у складі Спостережної ради. Головою Спостережної ради було обрано Ісаака Шепса, Президента пивоварної компанії «Балтика». Членами Спостережної Ради були обрані: Томас Кезлер Хансен, Фінансовий контролер Carlsberg Breweries A/S, Бьорн Сонденсков, Віце-Президент Carlsberg Breweries A/S.

Нагадаємо, що ознайомитися з протоколом зборів, а також з основними фінансовими новинами компанії можна на сайті компанії за посиланням.

 

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я