Версія для друку 

Акціонерам

7 листопада 2013
Carlsberg Ukraine взяла участь у Всесвітньому Економічному Форумі

Віце-президент зі стратегічного розвитку Carlsberg Group Бьорн Сондесков та Генеральний директор пивоварної компанії Carlsberg Ukraine, Віце-президент Східного регіону Carlsberg Group Петро Чернишов взяли участь у регіональному відділенні Всесвітнього Економічного Форуму (World Economic Forum), що відбулося 5-6 листопада 2013 у Києві цього року під егідою Президента України.

 

Під час форуму відбулося обговорення трьох сценаріїв економічного розвитку України, в якому взяли участь провідні експерти української та світової економіки - представники влади та бізнесу, експерти-економісти і політологи.

 

Пан Чернишов модерував групу Value Creation (Збільшення вартості) в українській економіці, в рамках якої учасники обговорили фактори, що сприяють та перешкоджають розвитку економіки країни. За результатами дискусії було визначено бар'єри, що перешкоджають створенню додаткової вартості в економіці України: корупція, монополізація окремих секторів економіки, red tape (бюрократизація), проблеми із захистом власності.

 

Регіональне відділення Всесвітнього Економічного Форуму (World Economic Forum) пройшло в Україні вперше. У заході взяли участь перші особи держави: Президент України Віктор Янукович, Прем'єр-міністр Микола Азаров, Перший Віце-прем'єр міністр Сергій Арбузов, Віце-прем'єр міністр Юрій Бойко, Міністр фінансів Юрій Колобов, перший заступник Голови Адміністрації Президента України Ірина Акімова та інші.

 

Всесвітній Економічний Форум - міжнародна неурядова організація, відома проведенням щорічних зустрічей в Давосі. Предметом обговорення на цих зустрічах є актуальні світові проблеми, включаючи охорону здоров'я та охорону навколишнього середовища.

 

Петро Чернишов, Генеральний директор компанії Carlsberg Ukraine, Віце-президент Східного регіону Carlsberg Group: «Всесвітній Економічний Форум у Києві - відмінна можливість для бізнесу взяти участь у відкритому діалозі з владою для усунення проблем та пошуку нових можливостей розвитку економіки країни. Участь перших осіб демонструє взаємну зацікавленість в обговоренні економічної ситуації в країні і прискоренні економічних реформ для побудови ефективної моделі економіки та нормального функціонування бізнесу. Для пивоварної галузі це особливо важливо зараз, коли пивний ринок знаходиться в стані тривалої рецесії з 2008 року і за результатами 2013 падіння галузі складе 12,5% порівняно з 2008 роком. У такій ситуації різке збільшення ставки акцизу на пиво спровокує подальше скорочення виробництва, що в свою чергу призведе до закриття окремих виробничих майданчиків та скорочення робочих місць, як у пивоварній, так і в суміжних галузях».

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я