Версія для друку 

Акціонерам

30 листопада 2007
«Славутич» збільшує уставний фонд на 72,2%

ВАТ «Пиво-безалкогольний комбінат «Славутич» має намір збільшити розмір уставного фонду Акціонерного товариства на 358 млн. гривень (на 72,2%) шляхом додаткової емісії 358 млн. простих іменних акцій номінальної вартості 1 (одна) гривня за акцію. Таке рішення було прийняте 23 листопада на засіданні Загальних зборів акціонерів, яке пройшло в м. Запоріжжі. Відкрите розміщення акцій  номінальної вартості 1 (одна) гривня пройде в два етапи: з 20 грудня 2007 року по 4 серпня 2008 року та з 5 по 30 серпня 2008 року.

89,596 млн. гривень, отримані від розміщення акцій, будуть спрямовані на розширення виробництва ВАТ «ПБК «Славутич» (м. Запоріжжя). Планується придбати 8 нових ЦКТ, 3 форфаси, сепаратор лінії фільтрації, створити автоматизацію ємності мальтозної патоки та ін. Також, будуть придбані 2 лінії розливу пива в скляні пляшки, кожна потужністю 50 тис. пляшок за годину. В даний проект також входить придбання етикировального автомату та міксеру для напоїв. Буде куплена лінія розливу пива в КЕГ та збільшені потужності. Потужність нової лінії - 240 КЕГ за годину. Частина коштів буде вкладена в збільшення потужності виробництва безалкогольного пива.

На розвиток київського пивзаводу «Славутич» буде інвестовано 27,272 млн. гривень на придбання лінії розливу пива в банки, а також на покупку лінії розливу пива в скляні пляшки.

На збільшення потужності розливу пива в ПЕТ на ВАТ «Львівська пивоварня» буде спрямовано 40,595 млн. гривень.

Петро Чернишов, Генеральний директор групи підприємств BBH в Україні: «Пивний сезон 2007 року ми завершили вельми успішно. Зростання нашої компанії випереджає темпи ринкового зростання. Збільшення уставного фонду викликано необхідністю збільшення потужностей та відображає зростання пивного ринку України в цілому та компанії «Славутич» зокрема не тільки в 2007 році, але і в майбутньому. Окрім збільшення потужностей, інвестиції будуть спрямовані на розвиток логістики та подальше впровадження інновацій».

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я