Версія для друку 

Акціонерам

6 грудня 2013
Генерального директора Carlsberg Ukraine знову обрано до Ради директорів Американської торгової палати

Генерального директора пивоварної компанії Carlsberg Ukraine Петра Чернишова в черговий раз було обрано до Ради директорів Американської торгової палати в Україні. Цю посаду він займає вже шість років поспіль. Щорічні збори членів асоціації відбулися 26 листопада 2013 року в Києві.

Рада директорів є вищим органом управління Американської торгової палати. Щорічно до його складу шляхом голосування обираються від 4 до 16 керівників, які визначають найважливіші напрями діяльності організації.

Відзначимо, що з 2009 року пан Чернишов щорічно обирається до Ради директорів Американської торгової палати в Україні, що свідчить про високу довіру, якою користується Генеральний директор Carlsberg Ukraine у професійному співтоваристві. Також його активно залучають до діяльності Комітету з питань харчової промисловості.

Петро Чернишов має великий досвід роботи на вищих керівних посадах. Починаючи з 1999 року, пан Чернишов займав кілька позицій у компаніях групи ВВН (Baltic Beverages Holding), працюючи в різний час у трьох країнах - від бізнес-контролера в Центральному офісі ВВН у м. Стокгольмі до Віце-Президента з фінансів пивоварної компанії «Балтика», м. Санкт-Петербург. Працював у різних країнах світу: в Італії, Швеції, Росії. Починаючи з 2006 року, пан Чернишов обіймає посаду Генерального директора Carlsberg Ukraine. У 2012 році Петро розширив свою зону відповідальності: він був призначений Віце-Президентом регіону Східна Європа Carlsberg Group, і на даний момент відповідальний за бізнес Carlsberg в Азербайджані, Білорусі, Грузії, Казахстані, Молдові та Україні. Також з 2012 року Петро Чернишов є незалежним директором компанії «Ергопак», що є провідним українським виробником і дистриб'ютором господарсько-побутових товарів. Завдяки значним успіхам у розвитку бізнесу Петра Чернишова неодноразово було визнано одним із кращих менеджерів України за версією таких видань як «Forbes Україна», «ТОП-100. Кращі топ-менеджери України», «Комп&ньон» та «ГVардія».

Хорхе Зукоскі, Президент Американської торгової палати в Україні: «Петро Чернишов входить до складу Ради директорів палати з 2009 року. Пропонуючи свій професійний досвід, він допомагає організації досягати нових успіхів, а також має величезний вплив на визначення стратегічного вектору діяльності Організації. Ми раді бачити Петра у складі новообраної Ради Директорів та із задоволенням продовжимо працювати з ним в 2014 році та надалі».

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я