Версія для друку 

Акціонерам

12 грудня 2013
Carlsberg Ukraine - найефективніший рекламодавець 2013 року

29 листопада 2013 року в Києві відбулася церемонія нагородження Effie Awards Ukraine 2013. Цього року нагороди отримали не лише кращі рекламні кампанії року, а ще й вперше в Україні було названо найефективніші рекламні агентства та компанії-рекламодавці. Так, пивоварну компанію Carlsberg Ukraine удостоєно звання «найефективніший рекламодавець», а її бренди отримали три вищі винагороди Effie Awards Ukraine 2013.

Effie Awards - це найбільша і найпрестижніша винагорода в галузі маркетингових комунікацій, яка оцінює безліч параметрів рекламної кампанії, найголовнішим з яких є ефективність комунікацій.  Цього року журі, яке складалося з 141 експерта в сфері рекламно-маркетингових комунікацій, відзначило золотом ТМ «Арсенал Міцне» в номінації – «Напої алкогольні і слабоалкогольні» та «Ice Mix Cuba Libre» в двох номінаціях: «Напої алкогольні і слабоалкогольні» і «Запуск продукту/сервісу».

ТМ «Арсенал Міцне» в 2012 році, аби поліпшити імідж бренду і зупинити падіння продажів, змінила позиціонування і фокус комунікації. В основу нової комунікації ліг інсайт споживача, - той, хто виконує роботу на совість, по праву заслуговує на пошану і винагороду. Завдяки кампанії «Зроблено на совість» бренд став лідером сегменту міцного пива з долею в 30%, а «Арсенал Міцне» – ключовим сортом, що генерує зростання бренду. Експертне журі премії високо оцінило роботу, виконану командою бренду, та справедливо присудило «Арсеналу» золоту нагороду.

ТМ «Ice Mix Cuba Libre» - двічі володар золотих винагород Effie Awards 2013 – вперше з'явилася на українському ринку в квітні цього року і зробила революцію в своєму сегменті. Завдяки запуску нового бірмікса, успішній і, головне, оригінальній рекламній кампанії «Освіжайся, Аміго!» доля «Славутич ICE Mix» в сегменті збільшилася на 6 процентних пунктів порівняно з 2012 роком і досягла рівня 36%.

Всі ці успішні проекти Carlsberg Ukraine реалізувала спільно з рекламним агентством THINKMcCANN. Слід зазначити, що це плідна співпраця і принесла пивоварній компанії звання найефективнішого рекламодавця цього року, а THINKMcCANNn - звання найбільш ефективного креативного агентства. 

Детальнішу інформацію про винагороди Carlsberg Ukraine можна отримати на сайті премії - www.effie.org.ua

Максим Лазебник, виконавчий директор Всеукраїнської рекламної коаліції: «Вперше за підсумками Effie Awards Ukraine оргкомітет конкурсу назвав не лише найефективніші рекламні агентства, але і компанію-рекламодавця, а також найефективніший бренд. Як відомо, Effie Worldwide складає всесвітні рейтинги агентств, брендів і клієнтів за результатами більш ніж сорока effie-програм у всьому світі. Щороку направляє в Effie Worldwide дані щодо кількості балів, набраних українськими компаніями і торговими марками, і оргкомітет Effie Awards Ukraine. Проте до нагородження най-най на національному рівні в Effie Ukraine ніколи не доходило – невелика кількість конкурсних робіт давала дуже «розмиту» і тому необ'єктивну картину. І ось, сталося! Цього року організаторам вдалося відзначити ефективність українських брендів і компаній».

Андрій Отрощенко, директор з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine: «Для нашої компанії велике досягнення отримати відразу чотири винагороди такого престижного конкурсу, як Effie. Нам дуже приємно, що експертне жюрі високо оцінило наші маркетингові кампанії».


Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я