Версія для друку 

Акціонерам

3 лютого 2014
Петро Чернишов залишає Carlsberg Group. Євгена Шевченка призначено генеральним директором Carlsberg Ukraine

Carlsberg Group та Петро Чернишов, генеральний директор Carlsberg Ukraine, віце-президент Carlsberg Group по Східній Європі, дійшли взаємної згоди про те, що з 15 лютого 2014 Петро залишить компанію, щоб продовжити свою кар'єру за межами Групи. Євгена Шевченка призначено генеральним директором Carlsberg Ukraine. 

Петро Чернишов почав свою кар'єру у BBH у 1999 році, і з того часу його зона відповідальності все більше і більше розширювалася. У 2006 році він очолив компанію в Україні, розробив для неї нове бачення та стратегію ведення бізнесу, створив сильну управлінську команду, націлену на досягнення результату. В умовах непростої ситуації на ринку він досягнув успіху у розвитку категорії пива, побудові взаємовідносин з клієнтами та зміцненні компанії. У 2012 році до зони його відповідальності ввійшли інші ринки регіону Східна Європа (Азербайджан, Білорусь, Казахстан і Грузія). 

 

 

Євген Шевченко раніше посідав позицію віце-президента з продажів компанії «Балтика». Протягом останніх двох років він успішно керував службою продажів «Балтики», що складається з 7000 штатних і позаштатних співробітників і забезпечує приблизно 30% обсягів продажів пива Carlsberg Group. За цей період частка ринку компанії «Балтика» почала зростати в дуже складному і висококонкурентному середовищі. У період з 2008 по 2012 рр. Євген обіймав посаду генерального директора Carlsberg Uzbekistan. Він успішно побудував сильну управлінську команду і дистрибуційну мережу, а також сильний портфель локальних і міжнародних брендів. До приходу в Carlsberg Uzbekistan протягом двох років Євген був генеральним директором компанії «Алдаріс» (Латвія). За цей період Євген істотно поліпшив результати компанії і посилив команду топ-менеджерів.

«Я радий, що Петро Чернишов допомагав мені управляти компаніями регіону. Він робив це з усією притаманною йому енергією, з якою він керував компанією Carlsberg Ukraine протягом довгих років, і завдяки його націленості на результат та участі вигравали всі. Я бажаю йому успіху в його подальшій кар'єрі. Я впевнений, що саме Євген Шевченко повинен стати керівником Carlsberg Ukraine. У нього є весь необхідний досвід та компетенції, щоб зустріти ті виклики, які очікують на Carlsberg Ukraine, і вивести компанію на нові рекорди прибуткового зростання. Нам буде не вистачати його в команді топ-менеджменту «Балтики», але його нова позиція дуже важлива для Групи і є правильним кроком в його особистому розвитку. Я бажаю йому великих успіхів у новій ролі», - сказав Ісаак Шепс, старший віце-президент Carlsberg Group по регіону Східна Європа, президент компанії «Балтика».

«Мені дуже шкода, що Петро Чернишов покидає нас через своє рішення продовжити кар'єру за межами Carlsberg Group. Протягом всього періоду роботи в Групі Петро завжди досягав найамбітніших цілей. Він побудував і повністю оновив наш бізнес в Україні і зробив важливий внесок у розвиток регіону Східна Європа. Я хотів би подякувати Петру за його лідерство і відданість компанії. Ми бажаємо йому всього найкращого в подальшому. Я впевнений, що Євген Шевченко, з його вражаючим досвідом роботи у продажах та управлінні компаніями, буде дуже успішним в ролі генерального директора Carlsberg Ukraine. Його високі результати і досвід створення довгострокових партнерських відносин з клієнтами та споживачами буде дуже корисним для нашої команди в Україні», - прокоментував Йорген Буль Расмуссен, президент і голова правління Carlsberg Group.

Призначення Євгена Шевченка на посаду генерального директора Carlsberg Ukraine набуде чинності з моменту отримання ним дозволу на роботу. 

***

Для довідки

 

Євген Шевченко:

 

Євген Вікторович Шевченко народився 9 квітня 1976 року у Нижньому Тагілі (Свердловська область). Здобув вищу освіту в Уральському Державному Університеті, спеціальність «Світова економіка». Трудову діяльність розпочав у 1996 році в сфері маркетингу і продажів. У 2000 році став директором уральської філії ВАТ «Лебедянський». Свою кар'єру в Carlsberg Group Євген Шевченко розпочав у 2002 на заводі «Золотий Урал» (нині філія «Балтика-Челябінськ») на посаді директора з продажу. Після об'єднання компаній «Вена» та «Золотий Урал» у 2004 році був призначений регіональним бізнес-менеджером в Північно-Західному регіоні ВАТ «Вена». У 2006 році очолив компанію Aldaris (Латвія), яка входить до Carlsberg Group. У 2008 році обійняв посаду генерального директора Carlsberg Uzbekistan. З 1 лютого 2012 року є віце-президентом з продажів ВАТ «Пивоварна компанія «Балтика». Одружений, виховує 3 дітей.

 

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я