Версія для друку 

Акціонерам

18 квітня 2014
Фінансовий директор Carlsberg Ukraine увійшов до ТОП-50 кращих CFO країни

Олександр Говядін, Фінансовий директор пивоварної компанії Carlsberg Ukraine, вже другий рік поспіль входить до списку кращих українських CFO, складеним всеукраїнським аналітичним тижневиком «ІнвестГазета». Вже традиційно до рейтингу «ІнвестГазети» увійшло 50 представників усіх сфер українського бізнесу - від IT-компаній до рітейлу, сталеливарного бізнесу та виробництва напоїв.

Для складання рейтингу найефективніших фінансових директорів редакція «ІнвестГазети» підготувала лонг-лист із 150 претендентів. Потім за оцінками фахівців було відсіяно тих керівників, котрі не показали істотних досягнень у 2013 році. Складений список із 50 кращих фінансових директорів пройшов ранжування експертною комісією рейтингу.

Олександр Говядін, який потрапив до списку ТОП-50 кращих CFO, працює в Carlsberg Ukraine вже 15 років. Він закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю «Фінанси і кредит» в 1999-му. І цього ж року приступив до роботи в компанії Baltic Beverages Holding (BBH), нині Carlsberg Ukraine.

З 1999 по 2007 Олександр пройшов шлях від заступника головного бухгалтера до Фінансового директора Carlsberg Ukraine. У 2011 році він увійшов до ТОП-10 кращих фінансових директорів України за версією журналу «Фінансист», а в 2013 році - до рейтингу ТОП-50 кращих CFO, складеного «ІнвестГазетою». Крім того, Олександр Говядін є автором багатьох публікацій в українських фінансових та економічних виданнях.

Відзначимо, що в 2013 році фінансовий та IT-департаменти компанії під керівництвом пана Говядіна працювали над оптимізацією витрат, впроваджуючи нові технологічні рішення. Насамперед, це візуалізація даних, що підвищила швидкість прийняття управлінських рішень і значно знизила ризик помилок. Також були впроваджені проекти автоматизації процедур та контролю.

Катерина Глазкова, головний редактор «ІнвестГазети»: «Фінансові директори - найважливіша одиниця в системі управління будь-яким бізнесом. На цих людях велика відповідальність за життєздатність компаній, їх ефективність і здатність вийти з кризи з найменшими втратами. Герої проекту «ТОП-50 фінансових директорів України-2014» зуміли минулого року заощадити компаніям гроші або залучити їх на вигідних умовах. У нинішній економічній ситуації в країні їх досвід може бути корисний багатьом».

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я