Версія для друку 

Акціонерам

17 червня 2014
Кадрові та структурні зміни в комерційній функції Carlsberg Ukraine

З 1 травня 2014 в Carlsberg Ukraine впроваджена нова організаційна структура управлінської команди у підпорядкуванні генеральному директору Євгену Шевченко. Дані зміни покликані забезпечити компанії необхідний фокус на ключових елементах бізнес стратегії.

Олена Джагарян призначена віце-президентом зі стратегії та управління комерційною ефективністю.

У своїй новій ролі Олена відповідатиме за управління стратегією компанії в якості постійно діючого процесу, який включає в себе аналіз зовнішнього середовища і внутрішніх пріоритетних напрямків, ситуації на ринках, конкурентного оточення, оцінку потенціалу та можливостей розвитку бізнесу, а також ризиків у довгостроковій перспективі. Крім цього, в її зоні відповідальності знаходитимуться постановка та аудит цільових показників бізнесу, моніторинг виконання ключових показників ефективності за елементами стратегії. Другим основним блоком її роботи буде пошук можливостей для збільшення ефективності в комерційних операціях (управління ціноутворенням, асортиментом та ефективністю комерційних витрат), а також маркетингові дослідження.

Олена Джагарян закінчила Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Країнознавство, економічна географія зарубіжних країн», а в 2004 році отримала диплом маркетолога в International Institute of Business (м. Київ). Професійна діяльність Олени почалася в 1999 році в компанії «Миронівський хлібопродукт». У 2004 році Олена продовжила кар'єру в Carlsberg Ukraine, де за 9 років пройшла шлях від молодшого бренд-менеджера до директора з маркетингу, інновацій та стратегічного планування. На професійному рахунку Олени розвиток стратегії таких брендів, як «Славутич», Tuborg, лінійки «Балтика» в Україні, а також запуск ряду успішних продуктів - сидру Somersby і «Квас Тарас».

Андрій Отрощенко призначений віце-президентом з маркетингу.

На новій позиції Андрій відповідатиме за розробку і реалізацію маркетингової стратегії компанії, управління портфелем брендів, впровадження інновацій, планування і контроль реалізації маркетингових активностей.

Андрій має більш ніж 14-річний досвід роботи в маркетингу. Під керівництвом Андрія були реалізовані успішні стратегії розвитку таких брендів, як «Львівське», «Арсенал», Tuborg та інших, неодноразово відзначених різними нагородами. Так, в 2013 році рекламні кампанії ТМ «Арсенал Міцне» та ТМ Ice Mix Cuba Libre отримали 3 золотих нагороди Effie Awards, завдяки яким Carlsberg Ukraine була визнана найефективнішим рекламодавцем на українському ринку.

Андрій Отрощенко закінчив Донецький національний університет менеджменту за спеціальністю «Маркетинг». Свою професійну діяльність розпочав у 2000 році в компанії «АВК», з 2003 року продовжив роботу в департаменті маркетингу компанії «SUN INBEV Україна». У компанії Carlsberg Ukraine Андрій почав роботу в 2009 році на позиції директора з маркетингу.

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я