Версія для друку 

Акціонерам

1 липня 2014
Марину Іванцову призначено віце-президентом з персоналу Carlsberg України

З 1 серпня 2014 Марину Іванцову призначено віце-президентом з персоналу компанії Carlsberg Ukraine. Раніше вона обіймала посаду директора з персоналу та адміністративних питань ВАТ «Пивзавод Оліварія» (Білорусь).

З 1 серпня 2014 Марину Іванцову призначено віце-президентом з персоналу компанії Carlsberg Ukraine із прямим підпорядкуванням Євгенові Шевченко, генеральному директору Carlsberg Ukraine та функціональним підпорядкуванням Наді Мінді, віце-президенту з персоналу регіону Східна Європа. Раніше Марина обіймала посаду директора з персоналу та адміністративних питань ВАТ «Пивзавод Оливарія» (Білорусь). М. Іванцова переїде з Мінська до Києва.

На цій позиції арина сфокусує свої зусилля на розробці стратегії компанії в області роботи з персоналом у співпраці з ключовими функціями з метою забезпечення комерційного успіху компанії. Також вона відповідатиме за впровадження політик і процесів в області HR відповідно до стандартів Carlsberg Group та потреб бізнесу.

Марина Іванцова народилася 5 вересня 1976 року в Празі, Чехія. У 1998 році закінчила Мінський Державний Педагогічний Університет за спеціальністю «Психологія, іноземна мова». Потім продовжила навчання в аспірантурі за спеціальністю «Психологія» в Академії Післядипломної освіти. У наступні роки пройшла ряд тренінгів та освітніх програм з бізнесу й роботи з персоналом Центру підготовки менеджерів (Management Center Europe), Лондонської бізнес-школи, компаній Hay Group і Carlsberg Group.

Свою кар'єру в галузі управління персоналом Марина почала в 2003 році в компанії «Домовой» (виробництво меблів) на позиції директора з персоналу. З 2006 року працювала директором з персоналу та адміністративних питань ВАТ «Пивзавод Оліварія». Під її керівництвом в компанії було вибудувано всю систему роботи з персоналом відповідно до вимог міжнародних компаній, реалізовано проекти з оптимізації організаційної структури й витрат на персонал, вдосконалено системи мотивації персоналу, розвитку корпоративної культури.

Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Ukraine: «Я радий вітати Марину в управлінській команді України. Впевнений, що її досвід у сфері роботи з персоналом, а також лідерські компетенції допоможуть вивести нашу компанію на новий рівень розвитку функції HR. Разом з тим, знання бізнесу Групи і регіону Східна Європа допоможе швидко адаптуватися й зробити цінний внесок у реалізацію стратегії Carlsberg Ukraine. Я бажаю Марині нових досягнень, ласкаво просимо до України!» 

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я