Версія для друку 

Акціонерам

11 грудня 2014
Генеральний директор Carlsberg Ukraine обраний до Ради директорів Американської торгівельної палати

Євген Шевченко, генеральний директор пивоварної компанії Carlsberg Ukraine, увійшов до Ради директорів Американської торгівельної палати в Україні (АСС). Про результати виборів стало відомо під час щорічного засідання представників компаній-членів Палати, яке відбулося 4 грудня у Києві.

Рада директорів Американської торгівельної палати обирається щорічно. Цього року до її складу балотувалися 23 кандидати, з яких шляхом голосування було обрано 16 представників, серед них генеральний директор Carlsberg Ukraine.

Євген Шевченко очолив пивоварну компанію Carlsberg Ukraine у лютому 2014 року. Раніше протягом двох років він займав позицію віце-президента з продажів компанії «Балтика», що входить до складу датської групи компаній Carlsberg Group. У період з 2008 по 2012 рр. Євген обіймав посаду генерального директора Carlsberg Uzbekistan. До приходу в Carlsberg Uzbekistan протягом двох років Євген був генеральним директором компанії «Алдаріс» (Латвія).

Відзначимо, що Американська торгівельна палата в Україні є однією з найактивніших та найвпливовіших громадських неприбуткових бізнес-асоціацій. Одним з головних завдань Палати є представлення інтересів іноземних інвесторів, що працюють в нашій країні, а також сприяння приходу нових на вітчизняний ринок. Палата співпрацює у питаннях торгівлі, комерції та економічних реформ не лише з українським урядом, а й з урядами інших країн, які є економічними партнерами України, з метою захисту інтересів компаній-членів Палати з понад 50 країн світу.

Євген Шевченко, генеральний директор компанії Carlsberg Ukraine: «Я щиро вдячний усім, хто підтримав мою кандидатуру, за довіру. Складно переоцінити значення діяльності Американської торгової палати, особливо враховуючи сьогоднішню вкрай непросту економічну ситуацію. Сподіваюся, мій досвід ведення бізнесу в різних країнах, а також досвід моїх колег дозволить спільно виробити стратегію ефективного розвитку бізнес-спільноти в непростому для нашої країни 2015 році».


 

Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я