Версія для друку 

Акціонерам

26 грудня 2014
Carlsberg Ukraine – один із кращих роботодавців України

Компанія Carlsberg Ukraine увійшла до рейтингу кращих українських роботодавців за версією видання «Капітал 500. Найкращі роботодавці України».

Попередньою базою для складання рейтингу, до якого увійшли 150 компаній з усіх сфер бізнесу, послужили анкетні дані найбільших підприємств країни. Анкета включала як дані про фінансові показники діяльності компаній, так й інформацію про різні HR ініціативи та проекти. Наступним етапом стала оцінка компаній експертною радою за низкою критеріїв: починаючи від привабливості зарплати і можливостей кар'єрного зростання до робочої атмосфери та реалізації політик КСВ. Третім джерелом оцінки стало опитування студентів київських вузів, в якому взяли участь 750 осіб, учнів на різних спеціальностях.

Такий метод складання рейтингу дозволив отримати максимально об'єктивні результати. За сумарною оцінкою Carlsberg Ukraine очолила список кращих роботодавців серед пивних компаній країни і посіла 42 місце у національному рейтингу.

Паралельно з рейтингом «Капіталу» також проходило оцінювання HR-команд найбільших роботодавців, організатором якого виступила асоціація професіоналів у галузі управління персоналом HRForum. За результатами оцінки незалежних експертів HR-команда Carlsberg Ukraine на чолі з віце-президентом із персоналу Мариною Іванцовою була удостоєна першого місця в галузевому списку кращих роботодавців ринку алкогольної продукції та пива.

У Carlsberg Ukraine працює більш ніж 1700 штатних співробітників. Згідно з бізнес-стратегією компанії, люди є головною цінністю організації. Компанія докладає багато зусиль для розвитку та навчання персоналу, забезпечує безліч професійних тренінгів та корпоративних програм для підвищення кваліфікації співробітників. Велика увага приділяється навчанню іноземної мови. На трьох заводах підприємства працюють викладачі англійської мови. Додатково для співробітників організовані розмовні клуби English Speaking Clubs з носіями мови.

В'ячеслав Мироненко, головний редактор рейтингового проекту «Капітал 500. Найкращі роботодавці України»: «Починаючи роботу над рейтинговим проектом «Найкращі роботодавці України», ми хотіли продемонструвати, як компанії працюють зі своїм персоналом у непростий для країни час. Це зовнішня оцінка того, в яких компаніях хочуть працювати українці. У багатьох секторах вибір кращих роботодавців був очевидний. Однією з таких компаній можна назвати Carlsberg Ukraine, яка посіла перше місце в номінації «кращий роботодавець» серед виробників пива».

Андрій Ніколов, виконавчий директор Асоціації професіоналів у галузі управління персоналом HRForum: «За будь-якими цифрами і рядками в рейтингу стоять дні, години й місяці системної, методичної і дуже непростої роботи цілеспрямованих,  відданих своїй справі людей. Рейтинг кращих HR-команд дозволяє персонально виділити тих, хто в 2014 році досяг значних результатів, проявивши високий професіоналізм і розкривши потенціал свого колективу. Експерти Асоціації HRForum орієнтувалися на цілий ряд показників, і за підсумками обговорення HR-команда Carlsberg Ukraine заслужено очолила п'ятірку в категорії алкогольної продукції та пива».


Установчі документи
Положення
Філії та представництва
Протоколи загальних зборів
Фінансова звітність
Свідоцтва про випуск акцій

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я