Версія для друку 

Тендери

Повідомлення про проведення Запиту Пропозицій з вибору Постачальника Програмного забезпечення VMware для ПАТ «Карлсберг Україна»

ПАТ «Карлсберг Україна» повідомляє про початок проведення з 23.05.2016 Запиту Пропозицій і запрошує компанії подавати свої пропозиції з вибору Постачальника Програмного забезпечення VMware для ПАТ«Карлсберг Україна».
Просимо звернути увагу на умови оплати :
Покупець здійснює оплату в розмipi 100% загальної вартостi Товару, з відтермінуванням платежу 60 календарних днів з дати отримання Товару ( послуги ), але у разі, якщо кінцевий термін платежу припадає на останні 7(сім) календарних днів місяця, то термін платежу переноситься на перший платіжний день наступного місяця.

Дата початку прийому пропозицій - з моменту виходу оголошення.
Дата закінчення прийому пропозицій - 15:00, 26.05.2016.

Тендер проводиться у відкритій тендерній системі, де Ви можете подати свою пропозицію безкоштовно, для цього треба звернутися до контактної особи.

Детальна інформація про умови та формат надання Пропозицій міститься в Закупівельній документації.

Організатор: Департамент ІТ ПАТ «Карлсберг Україна»
Контактна особа: Шестакова Юлія
тел.: +38 (044) 490 29 29+38 (044) 490 29 29 (1475)
e-mail: Yulia.Shestakova@carlsberg.ua

Дане повідомлення носить інформаційний характер і не є офіційним повідомленням про проведення конкурсу. ПАТ «Карлсберг Україна» не несе ніяких зобов'язань по укладанню будь-яких договорів з організаціями, що надали свої пропозиції.

Необхідні документи:
Закупівельна документація

 

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я