Версія для друку 

Тендери

Повідомлення про проведення Запиту Пропозицій з вибору Постачальника проекторів для ПАТ «Карлсберг Україна»

ПАТ «Карлсберг Україна» повідомляє про початок проведення з 13.09.2016 Запиту Пропозицій і запрошує компанії подавати свої пропозиції з поставки проекторів для ПАТ «Карлсберг Україна».

Просимо звернути увагу на умови  оплати :

Покупець здійснює оплату в розмipi 100% загальної вартостi Товару, з відтермінуванням платежу 60 календарних днів з дати отримання Товару,  але у разі, якщо кінцевий термін платежу припадає на останні 7 (сім) календарних днів місяця, то термін платежу переноситься на перший платіжний день наступного місяця.

Дата початку прийому пропозицій - з моменту виходу оголошення.

Дата закінчення прийому пропозицій - 10:00, 19.09.2016.

Тендер проводиться у відкритій тендерній системі, де Ви можете подати свою пропозицію безкоштовно, для цього треба звернутися до контактної особи.

Детальна інформація про умови та формат надання Пропозицій міститься в Закупівельній документації.

Організатор: Департамент ІТ ПАТ «Карлсберг Україна»

Контактна особа з технічних питань щодо специфікації та характеристик товару: Запорожець Євгеній, тел.: +38 (044) 490 29 29 ( вн.н. 1075), e-mail: Evgeniy.Zaporozhets@carlsberg.ua

Контактна особа з питань подання Пропозицій на тендерній площадці та оформлення документації: Шестакова Юлія, тел.: +38 (044) 490 29 29 (вн.н. 1475), e-mail: Yulia.Shestakova@carlsberg.ua

Дане повідомлення носить інформаційний характер і не є офіційним повідомленням про проведення конкурсу.  ПАТ «Карлсберг Україна» не несе ніяких зобов'язань по укладанню будь-яких договорів з організаціями, що надали свої пропозиції.

Необхідні документи:

Закупівельна документація

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я