Версія для друку 

Тендери

Повідомлення про проведення Запиту Пропозицій для укладення рамкових угод на поставки комп'ютерного обладнання на один календарний рік для ПАТ «Карлсберг Україна»

ПАТ «Карлсберг Україна» повідомляє про початок проведення з 22.03.2017 р. Запиту Пропозицій з вибору партнера на поставки комп'ютерного обладнання та запрошує компанії подавати свої пропозиції для ПАТ «Карлсберг Україна».

Просимо звернути увагу на умови оплати:

Покупець здійснює оплату в розмipi 100% загальної вартостi Товару, з відтермінуванням платежу 60  календарних днів з дати отримання Товару але у разі, якщо кінцевий термін платежу припадає на останні 7(сім) календарних днів місяця, то термін платежу переноситься на перший платіжний день наступного місяця.

Дата початку прийому пропозицій - з моменту виходу оголошення.

Дата закінчення прийому пропозицій -18.00 29.03.2017

Тендер проводиться у відкритій тендерній системі, де Ви можете подати свою пропозицію безкоштовно, для  цього треба звернутися до контактної особи ПАТ «Карлсберг Україна».

Детальна інформація про умови та формат надання Пропозицій міститься в Закупівельній документації.

Організатор: Департамент ІТ ПАТ «Карлсберг Україна»

Контактна особа:     Шестакова Юлія

 тел.: +38 (044) 490 29 29 (1475)

e-mail: Yulia.Shestakova@carlsberg.ua

Дане повідомлення носить інформаційний характер і не є офіційним повідомленням про проведення конкурсу.  ПАТ «Карлсберг Україна» не несе ніяких зобов'язань по укладанню будь-яких договорів з організаціями, що надали свої пропозиції.

Необхідні документи:

Закупівельна документація

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я