Версія для друку 

Корпоративна соціальна відповідальність

Успішний, стабільний, прибутковий - мабуть, саме така характеристика повинна бути властива сучасному бізнесу. А ще, бізнес повинен бути динамічним. Пам'ятаєте, як у книзі Л.Керрола про Алісу: «необхідно бігти з усіх ніг, щоб тільки залишитися на тому ж місці. Якщо ж хочеш потрапити в інше місце, тоді потрібно бігти, щонайменше, вдвічі швидше».

Цю фразу повною мірою можна застосувати до сьогоднішніх бізнес-реалій. Тільки з невеликим доповненням - зараз важливо не тільки бігти (читайте рости), але робити це відповідально. З оглядкою на те, як твої рішення та дії вплинуть на суспільство, екологію, і, в кінцевому підсумку, твоє майбутнє.

Один із стратегічних принципів нашої компанії звучить - «Перемагає не великий, але швидкий!». Дійсно, Carlsberg Ukraine прагне до того, щоб рости - швидко, ефективно і ... відповідально.

Growth responsibly ( Рости відповідально ) - саме так звучить наш підхід до Корпоративної соціальної відповідальності, яка є невід'ємною частиною стратегії компанії і щільно інтегрована в її діяльність.

Крім власних соціальних проектів, ми підтримуємо найефективніші громадські ініціативи. Так, в 2010 році компанія Carlsberg Ukraine приєдналася до Глобального договору ООН, тим самим заявивши про свою прихильність 10 принципам у сфері прав людини, трудових відносин, охорони навколишнього середовища та боротьби з корупцією. А в 2011 Юрій Бикоріз, Виконавчий Віце-президент компанії став спів-головою комітету з КСВ Американської торговельної палати в Україні.

Багаторічний успіх нашої компанії багато в чому обумовлений корпоративними принципами. Один із соціальних напрямків Carlsberg Ukraine - турбота про суспільство. Компанія усвідомлює свій вплив на спільноти, в яких працює, і бере зобов'язання внести свій позитивний внесок у їх розвиток.

Відповідальне і помірне споживання пива дорослими повнолітніми людьми - ця позиція відображена в наших маркетингових комунікаціях. Ми виступаємо проти продажу пива неповнолітнім і цю важливу думку чітко доносимо до наших партнерів, які продають пиво.

Як компанія-виробник, Carlsberg Ukraine велику увагу приділяє захисту навколишнього середовища, а тому ми віддаємо перевагу «зеленим» технологіям. Так, протягом багатьох років підприємство використовує оборотну скляну тару. Наприклад, в 2010 році було повторно використано 400 млн. пляшок. Одна з останніх екологічних ініціатив підприємства - будівництво очисних споруд для стічних вод, які дозволили знизити споживання природного газу на 12-15% і значно скоротити емісію СО2 у навколишнє середовище.

Ініціативи у сфері управління поставками - ще один важливий напрямок у нашій бізнес-практиці. Ми ініціювали створення внутрішнього Кодексу поведінки постачальників, який передбачає ряд обов'язкових вимог для партнерів компанії. Зміст кодексу повністю відображає принципи соціальної відповідальності та ділові стандарти Carlsberg Ukraine.

У Carlsberg ми щодня прагнемо стати краще. Ми рухаємося вперед. Ростемо. Але важливо, що ростемо відповідально.

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я