Правова інформація

Умови користування сайтом компанії Carlsberg Ukraine

Користуючись сторінками компанії Carlsberg Ukraine у всесвітній мережі Інтернет, ви погоджуєтесь з умовами, викладеними нижче. Якщо ви не згодні з наступними умовами, будь ласка, зауважте, що ви не маєте права користуватися цим сайтом.

На зміст Інтернет-сторінок компанії Carlsberg Ukraine розповсюджується авторське право © ПАТ «ПБК «Славутич». Всі права застережені, окрім тих, про надання яких окремо зазначено нижче. Відтворення, передача, розповсюдження та зберігання частини або повного обсягу цього змісту у будь-якій формі без попередньо наданого письмового дозволу ПАТ «ПБК «Славутич» заборонено, окрім випадків, що відповідають наступним умовам. ПАТ «ПБК «Славутич» надає користувачам цього сайту згоду на поглядання Інтернет-сторінок компанії Carlsberg Ukraine на персональному комп'ютері та друк копій інформації, вилученої з цих сторінок, виключно для особистого користування, але не для повторного розповсюдження, окрім випадків, коли на це надано письмову згоду ПАТ «ПБК «Славутич». Окремі документи, що містяться на Інтернет-сторінках компанії Carlsberg Ukraine, можуть підпадати під додаткові умови, зазначені у таких документах.

Цей сайт та його зміст надано виключно для особистого користування, а не для комерційних цілей. Використання прес-релізів та інших документів, класифікованих як публічні, дозволяється для інформування громадськості, якщо вказано джерело наданої інформації.

ПАТ «ПБК«Славутич» залишає за собою право змінювати зміст сторінок цього сайту та припиняти доступ до них у будь-який час. ПАТ «ПБК«Славутич» не гарантує точність, повноту і надійність інформації, викладеної на основному і додаткових сайтах. Інформація представлена ПАТ «ПБК«Славутич» «як є» (без будь-якої підтримки і гарантій). ПАТ «ПБК«Славутич» підтверджує свою відмову від будь-яких визначених і можливих гарантій, включаючи усі без винятку гарантії, пов'язані з закупівлею, продажем чи використанням у певних цілях будь-яких з представлених на сайті товарів та послуг. Ні за яких обставин компанія ПАТ «ПБК«Славутич» та компанія Carlsberg Ukraine не несе відповідальності за прямий, непрямий, випадковий та будь-який інший збиток у зв'язку з використанням представлених на сайті товарів та послуг.

Для забезпечення зручного доступу, ПАТ «ПБК«Славутич» може надавати посилання на сайти, якими володіють та які адмініструють треті сторони. Переходячи на такий сайт третьої сторони, ви маєте проглянути правила користування того сайту та погодитися з ними перед початком користування. Ви також надаєте згоду на те, що компанія ПАТ «ПБК«Славутич» не контролює зміст такого сайту і не несе відповідальності за матеріали, створені або опубліковані на таких сайтах третіх сторін.

Надаючи матеріал до будь-якого з наших серверів, наприклад, електронною поштою або через Інтернет-сторінки компанії Carlsberg Ukraine, ви погоджуєтесь з тим, що: (а) матеріал не містить протизаконних елементів або об'єктів та є придатним для публікації; (б) ви докладатимете достатніх зусиль для знаходження та видалення будь-яких вірусів та інших шкідливих об'єктів перед наданням матеріалу; (в) ви є власником матеріалу або маєте необмежене право передавати матеріал третім особам, і будь-яка третя особа може безкоштовно публікувати матеріал та/або використовувати його або будь-які ідеї, що він містить, у виробництві своєї продукції без зобов'язань та відповідальності; (г) ви зобов'язуєтесь не ініціювати судових позовів проти ПАТ «ПБК«Славутич» та будь-якої компанії Carlsberg Group у зв'язку з наданими вами матеріалами, та погоджуєтесь захистити ПАТ «ПБК«Славутич» та будь-яку іншу компанію Carlsberg Group від будь-яких спорів третіх осіб, пов'язаних з наданням вами таких матеріалів.