Меню
Robert Doms Бельгійський

Robert Doms Бельгійський

Продукт:
Пиво
Алкоголь, об.:
4,3%
Robert Doms Бельгійський

«Львівське» — це найдавніше українське пиво, яке почали варити монахи ще у далекому 1715 році. Смак цього славетного бурштинового напою пройшов довгий шлях крізь сторіччя. Його полюбили ще наші діди та прадіди. Сьогодні «Львівське» стало частиною культури та історії нашої землі, символом епох та гордістю країни. Тому кожен з мільйонів українців, які віддають перевагу цьому легендарному смаку, немов би доторкаються до сторінок книги часів України, сторінок її слави. Насолоджуйся «Львівським» — першим українським пивом!

«Robert Doms Бельгійський» - світле нефільтроване пиво з м'яким солодовим смаком, вирізняється солодкуватим пшеничним відтінком та легким пряно-фруктовим присмаком. Новинка зварена за  рецептурою із використанням особливого солоду європейського походження «Belgium Pilsner Malt», що якісно впливає на смак, аромат та колір напою.

Не рекомендовано вживати дітям віком до 18 років, вагітним жінкам, особам, які мають медичні чи професійні протипоказання до вживання алкогольних напоїв.

Поживна цінність на 100 г

Енергетична цінність, кДж
170
kcal
41
Жири, г
0
Насичені жири, г
0
Вуглеводи, г
4,6
Цукри, г
0,5
Білки, г
<0,5
Сіль, г
0

Склад

вироблено з солоду ячмінного світлого «Belgium Pilsner Malt», солоду пшеничного, ячменю, солоду ячмінного світлого, хмелю і води. Містить натуральний ароматизатор «Прянощі»