Меню
«Somersby смак Базилік»

«Somersby смак Базилік»

Продукт:
Сидр
Алкоголь, об.:
4,7%
«Somersby смак Базилік»

«Somersby смак Базилік» – це новинка із незвичним поєднанням яблучного сидру та витонченого смаку базиліку, що виробляється шляхом природного бродіння. Завдяки легкому аромату яблук та яскраво вираженим ноткам базиліка, напій чудово освіжає та відмінно підійде для спекотної пори року. Найкраще смакує охолодженим, перетворюючись на ідеальний освіжаючий напій вашого БазиЛіта.

Перший налив сидру відбувся 17 квітня 2018 року, вміст алкоголю – 4,7% об. Випускається новинка на Київському заводі Carlsberg Ukraine в металевій банці об'ємом 0,5 л та доступна для продажу по всій території України*.

Somersby – це успішний європейський бренд, що продається в багатьох країнах світу, в тому числі і в країнах Азії, Північної Америки й Австралії. Сидр ТМ Somersby з'явився на ринку України в червні 2011 року і встиг за короткий термін завоювати лідерські** позиції в сегменті. Сьогодні лінійка Somersby представлена 3 смаками: яблучний Somersby, Somersby із грушевим соком та Somersby зі смаком чорниці.

**Згідно з даними компанії Nielsen Holdings Н.В (NYSE: NLSN) - провідного світового постачальника аналітичних даних про споживчу поведінку і купівельні звички. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті www.nielsen.com.

*окрім зони проведення АТО та окупованої території АР Крим

Поживна цінність на 100 г

Калорійність, ккал
50 - 60
Енергетична цінність, кДж
210 - 250
Жири, г
0
Насичені жири, г
0
Вуглеводи, г
6,0 - 8,0
Цукри, г
6,0 - 8,0
Білки, г
<0,5
Сіль, г
0

Склад

Склад: вода підготовлена, сік яблучний концентрований відновлений, сироп глюкозно-фруктозний, регулятор кислотності лимонна кислота, ароматизатор натуральний «Яблуко», ароматизатор натуральний «Базилік», ароматизатор натуральний «Ялівець».