Меню
Somersby Смак Кавун

Somersby Смак Кавун

Продукт:
Сидр
Алкоголь, об.:
4,7%
Somersby Смак Кавун

Somersby зі смаком кавуна – це натуральний сидр, який виробляється шляхом бродіння яблучного соку із приємним ароматом кавуна. Має м’який та гармонійний смак з нотками кавуна, який дарує сидру Somersby ще більшу свіжість та приємну солодкість. Найкраще смакує охолодженим та ідеально освіжає у спекотний літній сезон

Випускається у форматі: скло 0,5 л

Somersby - успішний європейський бренд, що продається більш ніж на 30 світових ринках, зокрема в Данії, Швеції, Норвегії, Великобританії, Бельгії та Фінляндії. Напій ідеально підходить для відпочинку в колі друзів.

Не рекомендовано вживати дітям віком до 18 років, вагітним жінкам, особам, які мають медичні чи професійні протипоказання до вживання алкогольних напоїв.

Поживна цінність на 100 г

Енергетична цінність, кДж
226
kcal
54
Жири, г
0
Насичені жири, г
0
Вуглеводи, г
7,1

Склад

Вода підготовлена, сік яблучний концентрований відновлений, сироп глюкозно-фруктозний, регулятор кислотності яблучна кислота, натуральний ароматизатор «Кавун», натуральний ароматизатор «Яблуко», барвник натуральний цукровий колер ІІІ, екстракт виноградної шкірки. Містить сульфіти. Вміст цукру 6,0-8,0 % мас. / 60,0-80,0 г/дм3 (g/L).