Меню
Somersby з соком чорниці

Somersby з соком чорниці

Продукт:
Сидр
Алкоголь, об.:
4,6%
Somersby з соком чорниці

Somersby з соком чорниці - це яблучний сидр, вироблений способом натурального бродіння концентрованого яблучного соку, з додаванням натурального соку чорниці. У цьому напої тонко поєднуються класичні для сидру «яблучні» солодкуваті нотки і освіжаюча кислинка ягід чорниці.

Випускається новинка на Київському заводі Carlsberg Ukraine у склі об'ємом 0,5 л, а також в кегах для продажу на розлив. Сидр Somersby вперше виводить на ринок України продукт в металевій банці (інші напої торгової марки випускаються в скляних і ПЕТ-пляшках). Банка Somersby з соком чорниці представлена ​​в інноваційному дизайні: на ній можна не просто знайти інформацію про продукт, а й дізнатися про те, як робиться сидр.

Somersby з соком чорниці - це сезонна новинка, яка буде доступна в продажу виключно в період з квітня по вересень 2017 року і поки не увійде до лінійки основних смаків Somersby.

Поживна цінність на 100 г

Калорійність, ккал
50 - 60
Енергетична цінність, кДж
210 -250
Жири, г
0
Насичені жири, г
0
Вуглеводи, г
6,0 - 8,0
Цукри, г
6,0 - 8,0
Білки, г
<0,5
Сіль, г
0

Склад

Вода підготовлена, сік яблучний концентрований відновлений, сироп глюкозно-фруктозний, сік чорниці концентрований, ароматизатор натуральний «Чорниця», регулятор кислотності лимонна кислота, антиоксидант натрію метабісульфіт, екстракт виноградної шкірки